Меню Закрити

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ

28 травня в актовій залі КМАМ ім. Р.М. Глієра відбувся творчий звіт іноземних студентів академії.

Ця подія незвичайна, адже це і творчий звіт і частина навчального процесу; залік з навчальної дисципліни і творчий дебют!

Як відомо, традиція проведення творчих звітів солістів та виконавських колективів нерозривно пов’язана з історією нашого закладу упродовж усіх періодів його існування. І без сумніву, студенти академії з інших країн також до неї натхненно долучаються. У цьому концерті – особливий, адже вперше до уваги слухачів творчий звіт іноземних студентів КМАМ, де своє мистецтво продемонстрували студенти усіх спеціалізацій, від підготовчого відділення до випускників-магістрів.

Виконавці пройшли непростий шлях до цієї сцени. Адміністрацією академії, викладачами та студентами була проведена велика робота з підготовки цього заходу. Перед публікою виступили найкращі. Для них це було дуже хвилюючою подією, адже їм випала честь представляти і свою країну і Україну.

Ми сподіваємося, що проведення таких творчих звітів стане доброю традицією, адже такі заходи дають можливість студентам – творчо зростати, відчути свої творчі можливості, сягнути вершин, до яких складно дістатися, лише займаючись у класі, а викладачам навчального закладу – спостерігати за творчим зростанням студентів, давати їм можливість реалізувати свій творчий потенціал.

Урочистим моментом концерту стало нагородження працівників і викладачів академії почесними нагородами Верховної Ради України, які вручив Народний депутат Верховної Ради України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Микола Княжицький.

Бажаємо подальших успіхів та натхненної праці для наших виконавців та шановних викладачів академії!

Фотозвіт виступів

Нагородження викладачів