العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsРусскийEspañolУкраїнська
Меню Закрити

VІІ Всеукраїнський конкурс – огляд юних піаністів Олени Вериківської

VІІ всеукраїнський конкурс – огляд юних піаністів Олени Вериківської
30-31 березня – 1 квітня 2018 року

Всеукраїнський конкурс – огляд юних піаністів Олени Вериківської вперше відбувся у 1996 році як Регіональний конкурс-огляд юних піаністів Київського регіону. Його засновник – Олена Михайлівна Вериківська (1932 – 2004), завідувачка фортепіанним відділом Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра, – вбачала завданням конкурсу виявлення, підтримку та заохочення музично обдарованих дітей для їх подальшої професійної орієнтації. Для випускників музичних шкіл участь у конкурсі розглядається як перший етап вступу до коледжу Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра.

За роки існування конкурс набув широкої популярності, і зараз у ньому беруть участь юні піаністи з усіх регіонів України. У 2011 році конкурс отримав статус Всеукраїнського та увійшов до складу Асоціації академічних музичних конкурсів (Україна), у 2017 році включений до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Міністерства культури України.

Для учнів 0–3 класів у 2013 році започаткований фестиваль «Весняні нотки», який проводиться спільно з Київським обласним відділенням музичного товариства ім.Г.Г.Нейгауза і є складовою конкурсу-огляду.

Конкурс-огляд та фестиваль відбуваються у 2 тури:

І тур – відбірковий – проходить у музичних школах;
ІІ тур проводиться у Київському інституті музики ім.Р.М.Глієра.

До участі у ІІ тур від одного навчального закладу допускаються
переможці І туру: не більше ніж 5 учасників у групі 0-3 класи
та не більше 5 учасників до у групах 4-6, 7-8 класи

Репертуарні вимоги.