Меню Закрити

НОВИНИ

VІ Всеукраїнський конкурс – огляд юних піаністів Олени Вериківської

VІ всеукраїнський конкурс – огляд юних піаністів Олени Вериківської
24-26 березня 2017 року

Всеукраїнський конкурс – огляд юних піаністів Олени Вериківської вперше відбувся у 1996 році як Регіональний конкурс-огляд юних піаністів Київського регіону. Його засновник – Олена Михайлівна Вериківська (1932 – 2003), завідувачка фортепіанним відділом Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра, – вбачала завданням конкурсу виявлення, підтримку та заохочення музично обдарованих дітей для їх подальшої професійної орієнтації. Для випускників музичних шкіл участь у конкурсі розглядається як перший етап вступу до коледжу Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра.

За роки існування конкурс набув широкої популярності, і зараз у ньому беруть участь юні піаністи з усіх регіонів України. У 2011 році конкурс отримав статус Всеукраїнського та увійшов до складу Асоціації академічних музичних конкурсів (Україна).

Для учнів 0–3 класів у 2013 році започаткований фестиваль «Весняні нотки», який проводиться спільно з Київським обласним відділенням музичного товариства ім.Г.Г.Нейгауза і є складовою конкурсу-огляду.

УВАГА! ЗМІНЮЄТЬСЯ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ!

Конкурс-огляд та фестиваль відбуваються у 2 тури:

– І тур – відбірковий – проходить у музичних школах;
– ІІ тур проводиться у Київському інституті музики ім.Р.М.Глієра.

До участі у ІІ тур від одного навчального закладу допускається не більше ніж 5 учнів 0-3 класів, 5 учнів 4-8 класів.

Умови конкурсу.