Меню Закрити

ОНЛАЙН науково-творчий проєкт «Сучасне музикознавство та виконавство: від теоретичного музикознавства до виконавської практики»

З 02 по 15 травня 2023 року на базі кафедри виконавських дисциплін №1 Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра, з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей, здобутих у результаті теоретичної підготовки, набуття досвіду провадження науково-дослідної, викладацької та виконавської діяльності, відбудеться ОНЛАЙН науково-творчий проєкт «Сучасне музикознавство та виконавство: від теоретичного музикознавства до виконавської практики».

Програма проєкта складається із серії семінарів-практикумів: викладачі кафедри поділяться своїми думками, відкриттями, знахідками. Теми виступів охоплюють різноманітні аспекти виконавської інтерпретації як класичних творів, так і найсучасніших творів українських композиторів.

Записи семінарів-практикумів будуть розміщені на каналі YouTube, посилання на них всі бажаючи знайдуть на сайті КМАМ ім. Р.М.Глієра https://glieracademy.org/ в розділі «Новини».

Запрошуємо до переглядів!