العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsРусскийEspañolУкраїнська
Меню Закрити

НОВИНИ

ЗВІТ. Майстер-класу МАРІЇ МЕЄРОВИЧ, ІЛЛІ ФЕДОРАКА, СЕРГІЯ НАКАРЯКОВА, АНДРІЯ ІЛЬКІВА

3 березня 2019 р. в КІМ ім. Р. М. Глієра відбулися майстер-класи Марії Меєрович, Сергія Накарякова та Андрія Ільківа.

Тим часом як всі насолоджуються прекрасною погодою вихідного дня, святкують Масляницю, в КІМ імені Р. М. Глієра відбуваються майстер-класи першокласних музикантів Meerovitch Maria (Бельгія) – камерний ансамбль, Sergei Nakariakov (Ізраїль) та Андрій Ільків (Andriy Ilkiv) (Україна) – труба.

Та не всі святкують! Аншлагу Білого Залу КІМ Глієра, розрахованого не більше, ніж на 20 осіб, позаздрив би навіть Carnegie Hall, що вміщає 2804 особи!!! Та відсутність великого залу завжди компенсує тепла, дружня, творча атмосфера інституту, що завжди залишає приємні спогади та надихає таких МЕТРІВ повертатися до нас.

Також протягом дня всі власники духових інструментів мали нагоду скористатися безкоштовним сервісним обслуговуванням духових інструментів від компанії Sounds Good.

А ті, хто цікавляться новинками у сфері духових інструментів, насолоджувалися майстер-класом Illia Fedorak, спеціаліста з духових інструментів (Yamaha Music Gulf FZE, м. Дубаї).

Окрему вдячність хочеться висловити “Сеть музыкальных магазинов In-Jazz” – офіційному представникові компанії YAMAHA в Україні, що надала чудову нагоду познайомитися із музикантами світового рівня.