Меню Закрити

Концерт “Дебют клавесина”

Київський інститут музики імені Р. М. Глієра пишається натхненною Оленою Жуковою за те, що її активна творча діяльність, йдучи паралельно з педагогічною, створили плідну колабарацію “Вчителя та його учнів”.

Концерт "Дебют клавесина" Концерт "Дебют клавесина" Концерт "Дебют клавесина"

Концерт “Дебют клавесина”, який відбувся 18 листопада в Музей Ханенків. The Khanenko Museum – яскраве цьому підтвердження!

Програма, що охоплює великий спектр клавесинної музики епохи бароко, виконана на професійному рівні. У виконанні Олени Жукової та її учнів – молодих і талановитих клавесиністок – Анна Кильчицкая і Hanna Horobets прозвучали твори Дж. Фрескобальді, Й. С. Баха, Г. Муффата, Д. Скарлатті, Ж.-Б. Люллі і П. Руайє.

Як результат – бурхливі овації та номер, який закликали відтворити на біс! Влучно сказати, що це був дебют ансамблю наших зірочок – Hanna Horobets (клавесин), Алексей Пшеничников (скрипка), Григорий Амбарцумян (скрипка), William Krapyvkin (альт), Катя Колосок (скрипка), Александра Зворыгина (гобой) і Myroslav Antonyuk (віолончель).

Найголовніше – дебют клавесина – точної копії італійського інструмента XVIII століття, майстра Alberto Colzani.

Щиро дякуємо Департаменту культури Київської міської державної адміністрації за блискучий дарунок та можливість для молодих музикантів більше, якісніше і частіше ділитися з поціновувачами високого мистецтва відточеною професійною майстерністю.

Олена Жукова є засновником клавесинного мистецтва в нашій колисці!

 

Концерт "Дебют клавесина" Концерт "Дебют клавесина"

Концерт "Дебют клавесина"

Концерт "Дебют клавесина" Концерт "Дебют клавесина"