Меню Закрити

«Хода Гідності» Бадоєва та Коляденко перевершила очікування українців

На честь святкування 28-ї річниці Дня Незалежності України в Києві пройшла «Хода Гідності». Режисерами урочистої частини святкування 28-ї річниці Дня Незалежності виступили Алан Бадоєв і Олена Коляденко.

Алан Бадоєв

«Для мене було величезною честю взяти участь в організації урочистої частини святкування Дня Незалежності. Це був виклик для всієї моєї команди, і ми його прийняли. Тому що завдання, яке поставив перед нами Володимир, повністю співпадало з нашими уявленнями про те, як повинно виглядати свято незалежності України!», – коментує режисер «Ходи Гідності» Алан Бадоєв. 

«Хода Гідності» складалася з трьох частин, слоган яких звучав: «Ми – Різні, але Ми – Єдині». Хода почалася з проголошеної хвилини мовчання на Алеї Небесної сотні, як символу пам’яті про минуле, без якого неможливе майбутнє: рівно 100 кроків пам’яті кожного українця, рівно 100 ударів сердець загиблих, які вся країна пройшла в прямому ефірі разом з Президентом, оточеного дітьми.

Потім Володимир Зеленський попрямував до дзвона під пішохідним мостом, де дитина, чий батько загинув рівно рік тому, захищаючи країну, запустила передзвін дзвонів в різних містах України. У цій же частині, саунд-продюсером якої виступив Євген Філатов (The Maneken), покладання квітів загиблим супроводжувалося вокалізом та грою на сопілці від ONUKA.

Колишні президенти України і міжнародні гості
Колишні президенти України і міжнародні гості

Другу частину Ходи визначили виносом прапора України. З підняттям національного символу військовий хор почав акапельне виконання Гімну України, яке поступово переросло в масштабне музично-хореографічне дійство. Вперше в історії Гімн України звучав більш ніж 7 хвилин у виконанні понад 600 голосів.

У цій частині програми взяли участь хор ім. Г.Г. Верьовки, оркестр і хор ЗСУ, оркестр Національної поліції України, оперні співаки Андрій Романенко і Євген Орлов, оперні співачки Анжеліна Швачка та Оксана Крамарева. Варіацію гімну на піаніно виконав легендарний композитор Мирослав Скорик. Також в дійстві брали участь вчителі та студенти Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра. Народна артистка України Тіна Кароль заспівала куплет гімну на даху консерваторії, а представник нового покоління – молода співачка Аліна Паш зачитала реп у супроводі барабанщиків Почесної варти президентського полку. За задумом режисера кожен елемент цього масштабного дійства показав, що нехай ми всі різні, ми – єдині.

«Я опинився серед прекрасних і красивих людей, які створюють своєю працею і талантом майбутнє нашої країни. Люди – наша головна сила, гордість і надія! А єдність – це ключ до миру та добробуту для всіх громадян нашої великої, талановитої, красивої і багатої країни!», – підсумував Бадоєв.

У третій заключній частині Ходи Президент України вручив державні нагороди. Зеленський у своїй промові зазначив, що буде прагнути бути настільки ж корисним для своєї країни, як нагороджені ним герої. У фіналі події колона рушила до Європейської площі. Президент символічно її замкнув.

Джерело: Royal Design (RD) © 2000 – 2019
Автор Роман Полисевич, 24 серпня 2019 року

КМАМ ім. Р.М.Глієра вітає всіх з Днем Незалежності України! Наш виступ на Майдані Незалежності під час проведення державного свята, долучив випускників минулих років, викладачів, українських та іноземних студентів, учнів студії практики – всіх під орудою Героя України Мирослава Скорика, до важливої місії митця в розбудові нашої країни!

Шановні наші піаністи – учасники Ходи гідності на Майдані Незалежності, дякуємо вам за ентузіазм і вірність КМАМ ім. Р.М.Глієра:
Сова Марта – учениця студії практики
Загной Поліна – учениця студії практики
Заіка Лев – учень студії практики
Кацалап Олександра – студентка ІІ курсу коледжу
Мігель Де Хесус Мальдонадо Галіндо – бакалавр І курс
Чеснокова Анастасія – студентка І курсу магістратури
Маліновський Богдан – студент ІІ курсу магістратури
Могильник Артем – випускник КМАМ ім. Р.М.Глієра
Вознюк Марина – випускниця КМАМ ім. Р.М.Глієра
Соловйов Андрій – випускник КМАМ ім. Р.М.Глієра
Римська Олена Юріївна – викладач
Лопатинський Ілля Михайлович- концертмейстер