Меню Закрити

КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР

Олександр Госачинський

Камерний оркестр в училищі було організовано у післявоєнні роки Давідом Бертьє. У 60–70-ті роки колектив очолювали Л. Д.  Костенко, В. М. Бєляков. Це був період активного розвитку камерного оркестру училища.

Відновлення активної діяльності камерного оркестру як навчального і концертного колективу відбулося з появою спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» на факультеті «Музичне мистецтво». До 2016 року оркестр очолював диригент М. Кузін.

У 2016 році за диригентський пульт камерного оркестру встав новий керівник, лауреат міжнародних конкурсів, соліст оркестру Національної опери України, викладач по класу віолончелі КМАМ ім.  Р.  М. Глієра Олександр Госачинський. Концертний репертуар оновленого колективу складається з симфонічних творів класичних та сучасних композиторів та акомпанементів інструментальних концертів, концертних фантазій, які звучать у виконанні кращих солістів – студентів інституту.

Камерний оркестр є постійним учасником творчих звітів та тематичних концертів КМАМ ім. Р.  М.  Глієра, які відбуваються в провідних концертних залах України.