Меню Закрити

КАМЕРНИЙ ХОР

Зоя Томсон

Камерний хор Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра було створено на відділі «Хорове диригування» у вересні 2000 року.

Очолює Камерний хор його незмінний керівник та диригент, заслужений діяч мистецтв України Зоя Томсон у співдружності з  концертмейстером хору Анною Щегловською.

У творчому доробку колективу представлені твори різних епох від Ренесансу до сучасності, від класики до народних пісень. Хор постійно працює над прем`єрними виконаннями творів сучасних  українських композиторів. Особливо плідна співпраця пов`язує Камерний хор  з лауреатом Шевченківської премії Віктором Степурком.

Гідним визнанням високого професіоналізму і майстерності колективу стали його перемоги та почесні нагороди на міжнародних конкурсах і фестивалях, завдяки яким Камерний хор отримав міжнародне визнання:

Камерний хор – учасник Міжнародних фестивалів Національної спілки композиторів України “Музичні прем’єри сезону”, “Київ Музик Фест”, “Univercitas Cantat” в Польщі, “Пасхальної Асамблеї” в Києві, «Золотоверхий Київ», «Весняна хорова асамблея», «Свята Софія», «Мистецька молодь України в Європейському просторі XXI століття», «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви», «Від Різдва до Різдва» та багато інших.

Колектив виступає у кращих залах Києва та України – Дніпрі, Полтаві, Одесі, Івано-Франківську, Кам`янець-Подільському, Глухові, Білій Церкві.

Останнім часом Камерний хор зробив декілька фондових записів на радіо та випустив компакт-диски.