Меню Закрити

ЖІНОЧИЙ ХОР

Галина Горбатенко

Жіночий хор створений на базі диригентсько-хорового відділу у 1985 році.

Засновником та незмінним художнім керівником Жіночого хору академії є заслужений діяч мистецтв України Галина Горбатенко – відома в Україні та в Європі диригент-хормейстер.

Хор також приймав активну участь у численних відомих європейських хорових фестивалях у Нідерландах, Ісландії, Іспанії, Франції, Німеччині, Болгарії, Чехії. Концерти хору проходили у найкращих залах та храмах Європи, і навіть у залі Ради Європи.

ЖІНОЧИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ ПРЕСТИЖНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КОНКУРСІВ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА

Всі роки існування хор брав активну участь у фестивалях «Золотоверхий Київ», «КиївМузикФест», «Музичні прем’єри сезону», «Шевченківський березень», «Пасхальна асамблея». Традиційними стали щорічні Різдвяні концерти, які відбуваються в храмах Києва, а протягом останніх років – в Національній філармонії України.

Репертуар хору складається з творів різних епох, жанрів та стилів, але особливу увагу колектив приділяє українській хоровій музиці.

Творча співпраця багато років поєднує колектив з відомими сучасними українськими композиторами Л. Дичко, Г. Гаврилець, Ю. Іщенком, О. Яковчуком, В. Степурком,  В. Польовою, І. Алексійчук, М. Шухом, твори яких з цікавістю, ентузіазмом та захопленням сприймаються не лише в Україні, а й в Європі, де їх широко презентує в своїх програмах жіночий хор.

Отже, колективу є чим пишатися! Понад 350 концертів в Україні, близько 300 в Європі, перемоги, успіх, захоплення слухачів, схвальнівідгукипреси, майстер класи Галини Горбатенко з диригування та роботи з хором в Україні, Естонії, Польщі, Німеччині, Росії, Нідерландах, Чехії. Колективом випущено 11 CD дисків, здійснено понад 75 фондових записів на Українському радіо.