Меню Закрити

АНСАМБЛЬ СТРУННИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Леонід Шухман

Ансамбль струнних інструментів КМАМ ім. Р. М. Глієра – це гордість і окраса навчального закладу. Він cтворений у 1984 році, а незмінним керівником з першого дня існування до дня його смерті у травні 2017 року був Леонід Шухман – велична постать у скрипковій педагогіці, видатний викладач, талановитий організатор та аранжувальник. Відданість справі, наполеглива,кропітка робота Л. Б. Шухмана із студентами стали основою перетворення навчального ансамблю училища в знаний професійний концертний колектив.

Справу свого Вчителя продовжив Михайло Волков, випускник інституту.

Михайло Волков

У репертуарі ансамблю твори Л. Бетховена, Ф. Шуберта, А. Дворжака, І. Войку, Г. Свиридова, К. Караєва, а також сучасних українських композиторів І. Шамо, М. Скорика. Особливої уваги заслуговує тісна співпраця ансамблю струнних інструментів з композитором, народним артистом України, професором, ректором КМАМ ім. Р.М.Глієра  Олександром Злотником. Його твори  «Лід», «Все починається з любові», «Пані Ольга», «Аве, Україна» зачаровують слухачів надзвичайною мелодійністю і багатством гармоній, красу яких  якнайкраще втілює унікальний склад ансамблю.

Ансамбль струнних інструментів – лауреат престжних європейських фестивалів і конкурсів у Польщі, Німеччині, Франції та Іспанії. Цікавий різноманітний репертуар та досконале натхненне виконання здобули визнання слухачів та поважних членів журі.

Ансамбль є постійним учасником концертів державного рівня на сценах: Колонного залу Київської міської державної адміністрації, Національного палацу мистецтв «Україна», Національної філармонії України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка та інших.