العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsРусскийEspañolУкраїнська
Меню Закрити

СТУДЕНТСЬКА РАДА

Студентський парламент – розгалужена система, що представляє інтереси студентства у різних сферах його життя: науково-пошуковій, культурно-суспільній, спортивно-оздоровчій.

Парламент  має   своїх   представників у  внутрішніх структурах  академії, як, наприклад, відділ роботи в гуртожитку, а також активно співпрацює зі студентськими парламентами інших ВНЗ міста (відділ зовнішніх зв’язків), має членство у Студентській раді при Голосіївській районній у місті Києві державній адміністрації, бере участь у студентських форумах та конференціях КМДА.

Проте першочерговим для організації є налагодження внутрішньої комунікації, що сприяла б відкриттю особистих творчих здобутків кожного студента. Вечори, що проводяться у форматі квартирників, «вільного  мікрофону» чи навіть банальних вечірок, завжди оточені атмосферою невимушеності, доброзичливості та зацікавленості, даруючи впевненість у собі навіть самим  несміливим.  До  таких  вечорів залучаються всі охочі студенти, які творять, а також випускники, готові представити свою творчість перед публікою.

Орган самоврядування має тісний зв’язок зі студентською аудиторією. Він представлений кількома інформаційними сторінками у соціальних мережах, завдяки  чому має  можливість  дослухатися  до кожної думки. Там відбувається обмін поглядами на проведені Парламентом заходи та вирішуються напрямки їх вдосконалення.

Голова Студентської Ради
Ертус Олена Сергіївна
E-mail: lenaertus@gmail.com

Склад Студентської Ради:

Афоніна К.В.

Федоренко С.М.

Семенов Г.С.

Жукова О.

Попова Д.В.

Канонік Ю.Р.

«Хода Гідності»

Флешмоб студентів КІМ ім. Р.М. Глієра до 150-річчя