Меню Закрити

СТУДЕНТСЬКА РАДА

Студентський парламент – розгалужена система, що представляє інтереси студентства у різних сферах його життя: науково-пошуковій, культурно-суспільній, спортивно-оздоровчій.

Парламент  має   своїх   представників у  внутрішніх структурах  академії, як, наприклад, відділ роботи в гуртожитку, а також активно співпрацює зі студентськими парламентами інших ВНЗ міста (відділ зовнішніх зв’язків), має членство у Студентській раді при Голосіївській районній у місті Києві державній адміністрації, бере участь у студентських форумах та конференціях КМДА.

Проте першочерговим для організації є налагодження внутрішньої комунікації, що сприяла б відкриттю особистих творчих здобутків кожного студента. Вечори, що проводяться у форматі квартирників, «вільного  мікрофону» чи навіть банальних вечірок, завжди оточені атмосферою невимушеності, доброзичливості та зацікавленості, даруючи впевненість у собі навіть самим  несміливим.  До  таких  вечорів залучаються всі охочі студенти, які творять, а також випускники, готові представити свою творчість перед публікою.

Орган самоврядування має тісний зв’язок зі студентською аудиторією. Він представлений кількома інформаційними сторінками у соціальних мережах, завдяки  чому має  можливість  дослухатися  до кожної думки. Там відбувається обмін поглядами на проведені Парламентом заходи та вирішуються напрямки їх вдосконалення.

ТВО Голови Студентської ради – Федоренко Софія (ІV бак., «Академічний спів»)

Заступник ТВО Голови Студентської ради – Зінченко Михайло (І бак., «Оркестрові духові та ударні інструменти»)

Секретар – Кисличенко Сергій (І бак., «Оркестрові струнні інструменти»)

Гопка Ігор (І бак., «Оркестрові струнні інструменти»)

Канчій Євгенія (ІІ фмб., «Спів естрадний»)

Лабза Ярослав (IV бак., «Оркестрові струнні інструменти»)

Муха Катерина (IІІ бак., «Народні інструменти»)

Олексієнко Тетяна (І фмб., «Спів естрадний»)

Рубан Софія (IІІ фмб., «Фортепіано»)

Семінська Ярина (IІІ фмб., « Фортепіано»)

Серьогіна Анна (І бак., «Оркестрові духові та ударні інструменти»)

Фіта Роксолана (IV фмб., «Спів естрадний»)

Харковець Микола (ІІ фмб., «Спів естрадний»)

«Хода Гідності»

Флешмоб студентів КІМ ім. Р.М. Глієра до 150-річчя