العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsEspañolУкраїнська
Меню Закрити

ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ

ЗАВІДУВАЧКА ДЕННОГО ВІДДІЛЕННЯ – КРЕЧКОВСЬКА Роксолана Олегівна

ЗАВІДУВАЧКА ДЕННОГО ВІДДІЛЕННЯ – ВОРОНІНА Марія Олексіївна, Кандидат мистецтвознавства

ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

  1. Ковтюх Лідія Миколаївна – завідувачка циклової комісії, викладач-методист, Доцент, Заслужений діяч мистецтв України
  2. Авдєєва Галина Іванівна – викладач-методист
  3. Аніщенко Ольга Вікторівна – викладач вищої категорії
  4. Бондаренко Олена Яківна – викладач-методист
  5. Гаврилюк Ірина Степанівна – викладач-методист
  6. Півоварова Тетяна Миколаївна – викладач-методист
  7. Шевченко Ганна Серафимівна – викладач вищої категорії
  8. Яблонська Юліана Вікторівна – викладач-методист
  9. Римська Оленка Юріївна – викладач вищої категорії

Сумісники

  1. Демешко Наталія Борисівна – проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-гуманітарних питань і розвитку, викладач вищої категорії, Заслужений працівник культури України
  2. Зарудянська Мальвіна Аркадіївна – проректор з науково-педагогічної, творчої роботи та міжнародної діяльності, викладач-методист, Доцент, Заслужений діяч мистецтв України
  3. Файнберг Всеволод Ісакович – викладач І категорії
  4. Шуригіна Наталія Іванівна – викладач-методист
  5. Чеснокова Анастасія Василівна – викладач
  6. Марценківська Олена Вадимівна – Проректор з науково-педагогічної роботи по організації освітнього процесу, Кандидат мистецтвознавства, Доцент, викладач-методист
  1. Фесюк Андрій Богданович – завідувач циклової комісії, викладач вищої категорії
  2. Колесник Вальтерія Іванівна – викладач вищої категорії
  3. Жолдакова Вілена Олександрівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  4. Почерняєва Любов Петрівна – викладач-методист
  5. Шелешкова Ольга Олександрівна – викладач
  6. Госачинський Олександр Сергійович – викладач ІІ категорії
  7. Свєт Олександр Олександрович – викладач
  8. Бойчук Катерина Петрівна – викладач

За сумісництвом:

  1. Венгер Ярослав Вікторович – викладач
  2. Волков Михайло Михайлович – викладач І категорії
  3. Заяць Ольга Валеріївна – викладач І категорії
  4. Корчинська Діана Степанівна – викладач-методист
  5. Казаков Сергій Сергійович – викладач
  6. Стицюк Олександр Віталійович – викладач
  7. Павлов Андрій Олександрович – викладач І категорії
  8. Скрябіна Ольга Михайлівна – викладач

Штатні викладачі:

  1. Кузьменко Ганна Юріївна – завідувачка циклової комісії, викладач-методист (флейта)
  2. Сидорченко Володимир Олександрович – викладач-методист (клас диригування), Заслужений діяч мистецтв України
  3. Храпко Ігор Васильович – викладач вищої категорії (саксофон)
  4. Пахолюк Іван Іванович – викладач-методист (туба)

Сумісники:

  1. Баланко Микола Якович – викладач-методист, Доцент, Заслужений артист України (труба)
  2. Гудима Микола Іванович – викладач-методист (еуфоніум, баритон)
  3. Дрига Дмитро Вікторович – викладач вищої категорії (кларнет)
  4. Зайцев Ростислав Валентинович – викладач вищої категорії (саксофон)
  5. Копоть Володимир Миколайович – викладач-методист, Заслужений артист України (труба)
  6. Єременко Валерій Олександрович – викладач вищої категорії (труба)
  7. Кочерженко Олександр Володимирович – викладач-методист, Заслужений працівник культури України, Доцент (гобой)
  8. Мітрохов Андрій Миколайович  – викладач-методист (кларнет)
  9. Чирикалов Анатолій Олексійович – викладач І катнгорії (валторна)
  10. Шипак Василь Йосипович – викладач вищої категорії (флейта)
  11. Шперер Віра Олександрівна – викладач (гобой)
  12. Дейнега Володимир Миколайович – викладач (клас диригування)
  13. Щербаха Денис Володимирович – викладач ІІ категотрії
  14. Плохотнюк Олександр Сергійович – викладач, Кандидат мистецтвознавства, Доцент
  1. Чуприна Юрій Якович – завідувач циклової комісії, викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  2. Амбросова Леся Вікторівна – викладач вищої категорії
  3. Дроздова Олена Олегівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  4. Козлова Анісія Яківна – викладач-методист
  5. Родіонова Ірина Іванівна – викладач вищої категорії
  6. Савков Ігор Ігорович – викладач-методист
  7. Смєшко Михайло Олексійович – викладач-методист
  8. Струк Євген Іванович – викладач І категорії
  9. Тихончук Анатолій Олексійович – викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  10. Туровська Ольга Олексіївна – викладач-методист
  11. Хімченко Юрій Іванович – викладач-методист

За сумісництвом:

  1. Гончаров Анатолій Олександрович – викладач-методист, Доцент, Кандидат мистецтвознавства
  2. Марунич Наталія Миколаївна – викладач-методист
  3. Мозгова Олена Іванівна – викладач-методист
  4. Дубовська Тетяна Василівна – викладач вищої категорії
  5. Марунич Володимир Іванович – викладач
  1. Мамчур Катерина Іванівна – завідувачка циклової комісії, викладач-методист
  2. Боровик Світлана Йосипівна – викладач-методист, Заслужена артистка України, Доцент
  3. Григор’янц Валерія Володимирівна – викладач І категорії
  4. Ільчук Михайло Васильович – викладач вищої категорії
  5. Колесник Ірен Ігорівна – викладач І категорії
  6. Українець Ірина Василівна – викладач І категорії
  7. Фещенко Любов Миколаївна – викладач І категорії
  8. Подать Яна Сергіївна – викладач
  9. Кисла Світлана Вікторівна – викладач вищої категорії, Заслужена артистка України, Доцент

За сумісництвом:

  1. Баланко Орися Миколаївна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства, Доцент
  2. Бондар Микола Володимирович – викладач-методист
  3. Гриценко Оксана Павлівна – викладач вищої категорії
  4. Мокренко Ігор Ігорович – викладач, Заслужений артист України
  5. Тищенко Михайло Петрович – викладач, Народний артист України, Доцент
  6. Коваль Тамара Омельянівна – викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України, Доцент
  7. Коваль Микола Олексійович – викладач вищої категорії, Народний артист України, професор
  8. Колесник Наталія Миколаївна – викладач І категорії
  9. Малюкова Наталія Володимирівна – викладач І категорії
  10. Канюка Любов Степанівна – викладач
  11. Стеценко-Єршова Ірина Олексіївна – викладач І категорії
  12. Чахоян Сусанна Валеріївна – викладач, Доцент
  13. Крилова Тетяна Вікторівна – викладач вищої категорії
  14. Хорошун Наталія Юріївна – викладач-методист
  1. Русова Тетяна Миколаївна – завідувачка циклової комісії, викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України 
  2. Лесик Валентина Володимирівна – викладач вищої категорії
  3. Михайленко Лідія Андріївна – викладач-методист, Народна артистка України
  4. Небога Олеся Григорівна – викладач вищої категорії
  5. Тупчієнко Ася Андріївна – викладач ІІ категорії
  6. Григор’янц Валерія Володимирівна – викладач І категорії

Сумісники:

  1. Корженок Вікторія Олексіївна – викладач І категорії
  2. Резницька Ірина Марківна – викладач
  1. Шалькевич Юлія Вікторівна – завідувачка циклової комісії, викладач-методист
  2. Горбатенко Галина Луківна – викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України, Народна артистка України
  3. Коломієць Леся Іванівна – викладач-методист
  4. Крилова Тетяна Вікторівна – викладач вищої категорії
  5. Томсон Зоя Олександрівна – викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України
  6. Хорошун Наталія Юріївна – викладач-методист

За сумісництвом:

  1. Ткаченко Аліна Іванівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  2. Соловей Олена Павлівна – викладач І категорії
  1. Швецова Олена Валентинівна – завідувачка циклової комісії, викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  2. Виноградова Олена Глібівна – викладач-методист
  3. Григоренко Любов Анатоліївна – викладач вищої категорії
  4. Кузнецова Людмила Миколаївна – викладач-методист
  5. Протопопова Олена Вікторівна – викладач І категорії
  6. Сасько Геннадій Михайлович – викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України
  7. Смолянська Лідія Іванівна – викладач вищої категорії
  8. Федоренко Ольга Анатоліївна – викладач І категорії
  9. Шпаковська Лариса Анатоліївна – викладач-методист

За сумісництвом:

  1. Дугіна Тетяна Євгенівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства, Доцент
  2. Жуков Август Олексійович – викладач-методист, Доцент, Заслужений працівник культури України
  3. Криницька Тамара Василівна – викладач-методист
  4. Хафізова Ганна Олександрівна – викладач вищої категорії, Кандидат мистецтвознавства
  5. Стронько Борислав Юрійович -викладач-методист
  1. Вошколуп Володимир Григорович – завідувач циклової комісії, викладач І категорії (гітара)
  2. Алещенко Наталія Георгіївна – викладач вищої категорії (теорія, диригування, концертмейстер)
  3. Єфременко Денис Анатолійович – викладач І категорії (оркестровий клас)
  4. Менделенко Артем Семенович – викладач І категорії (саксофон)
  5. Соляник Володимир Іванович – викладач-методист, Народний артист України (фортепіано, клас ансамблю)
  6. Селезньов Євген Олегович – викладач І категорії (ударні інструменти)

За сумісництвом:

  1. Аду Денніс Томасовіч – викладач І категорії (труба)
  2. Абрамов Єгор Олександрович – викладач (бас-гітара)
  3. Іванов Родіон Сергійович – викладач І категорії (фортепіано)
  4. Кравчук Богдан Миколайович – викладач ІІ категорії (саксофон)
  5. Саранчін Олексій Тарасович – викладач І категорії (фортепіано)
  6. Тормахова Вероніка Миколаївна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства (джазова теорія)
  7. Павелко Віктор Вікторович – викладач (саксофон)
  8. Рукомойніков Олександр Валентинович – викладач-методист, Заслужений артист України (саксофон)
  9. Кулік Павло Олексадрович – викладач (саксофон)

ПРЕДМЕТНІ КОМІСІЇ

  1. Дрига Олександр Миколайович – завідувач предметної комісії, викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  2. Гуєцька Світлана Гуріївна – викладач вищої категорії
  3. Зайковська Людмила Анатоліївна – викладач вищої категорії
  4. Лопатинський Ілля Михайлович – викладач вищої категорії
  5. Нікульнікова Тетяна Іванівна – викладач вищої категорії
  6. Рудяк Тетяна Андріївна – викладач вищої категорії

Сумісники

  1. Гіваргізова Ірина Миколаївна – викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  2. Кречковська Роксолана Олегівна – викладач вищої категорії
  3. Назаренко Олена Сегіївна – викладач
  4. Слобченко Юлія Олександрівна – викладач
  1. Борисенко Тетяна Вікторівна – завідувачка предметної комісії, викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  2. Гаврилюк Ірина Степанівна – викладач-методист
  3. Смірнова Людмила Федорівна – викладач вищої категорії
  4. Лопатько Марія Євгенівна – викладач ІІ категорії

За сумісництвом:

  1. Дашак Євген Леонідович – викладач вищої категорії
  2. Марценківська Олена Вадимівна – Проректор з науково-педагогічної роботи по організації освітнього процесу, Кандидат мистецтвознавства, Доцент, викладач-методист
  1. Малевич Єлизавета Євгенівна – завідувачка предметної комісії, викладач вищої категорії
  2. Булон Олена Вікторівна – викладач вищої категорії
  3. Гордєєва Олена Анатоліївна – викладач вищої категорії
  4. Гудович Людмила Володимирівна – викладач вищої категорії
  5. Заворотня Людмила Миколаївна – викладач вищої категорії
  1. Давидовський Костянтин Юрійович – завідувач предметної комісії, викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства, Доцент
  2. Альфавіцька Тетяна Єфремівна – викладач вищої категорії
  3. Дашак Ірина Зенонівна – викладач-методист
  4. Єременко Євген Вікторович – викладач, Заслужений діяч мистецтв України
  5. Ігнатова Олена Миколаївна – викладач вищої категорії
  6. Каращук Анжеліка Борисівна – викладач вищої категорії
  7. Касаткіна Ольга Миколаївна – викладач-методист
  8. Савельєва Галина Анатоліївна – викладач вищої категорії
  9. Тур Людмила Степанівна – викладач вищої категорії
  10. Турчак Оксана Степанівна  – викладач вищої категорії
  11. Шамелашвілі Інна Анатоліївна – викладач-методист
  12. Щербак Ольга Дмитрівна – викладач-методист
  13. Шевченко Ольга Михайлівна – старший викладач
  14. Морочковський Володимир Володимирович – викладач І категорії
  15. Слободянюк Людмила Борисівна – викладач
  16. Кіруша Ольга Вікторівна – викладач вищої категорії

За сумісництвом:

  1. Таран Уляна Миколаївна – викладач І категорії
  2. Зубай Юрій Миколайович – викладач
  1. Бодіна-Дячок Вікторія Володимирівна – завідувачка предметної комісії, викладач вищої категорії, Кандидат мистецтвознавства
  2. Богданова Олена Володимирівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  3. Галузевська Олена Миколаївна – викладач вищої категорії, Кандидат мистецтвознавства
  4. Кутас Євгенія Василівна – викладач І категорії
  5. Непосєдова-Ціцівко Ольга Валентинівна – викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  6. Пацукевич Тетяна Доріанівна – викладач І категорії
  7. Постоловська Тетяна Йосипівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  8. Гусак Ольга Вадимівна – викладач

Сумісники:

  1. Василенко Ольга Валентинівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства, Доцент
  2. Мадірімова Свіилана Ігорівна – викладач
  1. Колєснікова Тетяна Віталіївна –завідувачка предметної комісії, викладач-методист
  2. Баранова Наталія Борисівна – викладач-методист
  3. Богданович Світлана Сергіївна – викладач вищої категорії
  4. Дубова Тетяна Миколаївна – викладач вищої категорії
  5. Журавель Олена Олегівна – викладач І категорії
  6. Колеснікова Анастасія Сергіївна – викладач І категорії
  7. Марченко Олена Іванівна – викладач вищої категорії
  8. Мерщій Ольга Сергіївна – викладач І категорії
  9. Стельмах Світлана Олексіївна – викладач І категорії
  10. Примаченко Кристина Володимирівна – викладач
  1. Тучинська Тетяна Ігорівна – завідувачка предметної комісії, викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  2. Лазарєва Вікторія Ігорівна – викладач І категорії
  3. Рощенко Артем Олесандрович – викладач вищої категорії

Сумісники

  1. Юферова Ганна Володимирівна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства
  2. Войтенко Олексій Сергійович – викладач вищої категорії, Кандидат мистецтвознавства