Меню Закрити

ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ

ЗАВІДУВАЧКА ДЕННОГО ВІДДІЛЕННЯ – КРЕЧКОВСЬКА Роксолана Олегівна

ЗАВІДУВАЧКА ДЕННОГО ВІДДІЛЕННЯ – ВОРОНІНА Марія Олексіївна, Кандидатка мистецтвознавства

ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

  1. Ковтюх Лідія Миколаївна – голова циклової комісії, викладачка-методист, Доцент, Заслужена діячка мистецтв України
  2. Авдєєва Галина Іванівна – викладачка-методист
  3. Аніщенко Ольга Вікторівна – викладачка вищої категорії
  4. Бондаренко Олена Яківна – викладачка-методист
  5. Гаврилюк Ірина Степанівна – викладачка-методист
  6. Півоварова Тетяна Миколаївна – викладачка-методист
  7. Шевченко Ганна Серафимівна – викладачка вищої категорії
  8. Яблонська Юліана Вікторівна – викладачка-методист
  9. Римська Олена Юріївна – викладачка вищої категорії

Сумісники

  1. Демешко Наталія Борисівна – проректорка з науково-педагогічної роботи та соціально-гуманітарних питань і розвитку, викладачка вищої категорії, Заслужена працівниця культури України
  2. Зарудянська Мальвіна Аркадіївна – проректорка з науково-педагогічної, творчої роботи та міжнародної діяльності, викладачка-методист, Доцентка, Заслужена діячка мистецтв України
  3. Файнберг Всеволод Ісакович – викладач І категорії
  4. Шуригіна Наталія Іванівна – викладачка-методист
  5. Чеснокова Анастасія Василівна – викладачка
  6. Марценківська Олена Вадимівна – Проректорка з науково-педагогічної роботи по організації освітнього процесу, Кандидатка мистецтвознавства, Доцентка, викладачка-методист
  1. Фесюк Андрій Богданович – голова циклової комісії, викладач вищої категорії
  2. Колесник Вальтерія Іванівна – викладачка вищої категорії
  3. Жолдакова Вілена Олександрівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства
  4. Почерняєва Любов Петрівна – викладачка-методист
  5. Шелешкова Ольга Олександрівна – викладачка
  6. Госачинський Олександр Сергійович – викладач ІІ категорії
  7. Свєт Олександр Олександрович – викладач
  8. Бойчук Катерина Петрівна – викладачка

За сумісництвом:

  1. Венгер Ярослав Вікторович – викладач
  2. Волков Михайло Михайлович – викладач І категорії
  3. Заяць Ольга Валеріївна – викладачка І категорії
  4. Корчинська Діана Степанівна – викладачка-методист
  5. Казаков Сергій Сергійович – викладач
  6. Стицюк Олександр Віталійович – викладач
  7. Павлов Андрій Олександрович – викладач І категорії
  8. Скрябіна Ольга Михайлівна – викладачка

Штатні викладачі:

  1. Кузьменко Ганна Юріївна – голова циклової комісії, викладачка-методист (флейта)
  2. Сидорченко Володимир Олександрович – викладач-методист (клас диригування), Заслужений діяч мистецтв України
  3. Храпко Ігор Васильович – викладач вищої категорії (саксофон)
  4. Пахолюк Іван Іванович – викладач-методист (туба)

Сумісники:

  1. Баланко Микола Якович – викладач-методист, Доцент, Заслужений артист України (труба)
  2. Гудима Микола Іванович – викладач-методист (еуфоніум, баритон)
  3. Дрига Дмитро Вікторович – викладач вищої категорії (кларнет)
  4. Зайцев Ростислав Валентинович – викладач вищої категорії (саксофон)
  5. Копоть Володимир Миколайович – викладач-методист, Заслужений артист України (труба)
  6. Єременко Валерій Олександрович – викладач вищої категорії (труба)
  7. Кочерженко Олександр Володимирович – викладач-методист, Заслужений працівник культури України, Доцент (гобой)
  8. Мітрохов Андрій Миколайович  – викладач-методист (кларнет)
  9. Чирикалов Анатолій Олексійович – викладач І катнгорії (валторна)
  10. Шипак Василь Йосипович – викладач вищої категорії (флейта)
  11. Шперер Віра Олександрівна – викладачка (гобой)
  12. Дейнега Володимир Миколайович – викладач (клас диригування)
  13. Щербаха Денис Володимирович – викладач ІІ категотрії
  14. Плохотнюк Олександр Сергійович – викладач, Кандидат мистецтвознавства, Доцент
  1. Чуприна Юрій Якович – голова циклової комісії, викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  2. Амбросова Леся Вікторівна – викладачка вищої категорії
  3. Дроздова Олена Олегівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства, Доцентка
  4. Козлова Анісія Яківна – викладачка-методист
  5. Родіонова Ірина Іванівна – викладачка вищої категорії
  6. Савков Ігор Ігорович – викладач-методист
  7. Смєшко Михайло Олексійович – викладач-методист
  8. Струк Євген Іванович – викладач І категорії
  9. Тихончук Анатолій Олексійович – викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  10. Туровська Ольга Олексіївна – викладачка-методист
  11. Хімченко Юрій Іванович – викладач-методист

За сумісництвом:

  1. Гончаров Анатолій Олександрович – викладач-методист, Доцент, Кандидат мистецтвознавства
  2. Марунич Наталія Миколаївна – викладачка-методист
  3. Мозгова Олена Іванівна – викладачка-методист
  4. Дубовська Тетяна Василівна – викладачка вищої категорії
  5. Марунич Володимир Іванович – викладач
  1. Мамчур Катерина Іванівна – голова циклової комісії, викладачка-методист
  2. Боровик Світлана Йосипівна – викладачка-методист, Заслужена артистка України, Доцентка
  3. Григор’янц Валерія Володимирівна – викладачка І категорії
  4. Ільчук Михайло Васильович – викладач вищої категорії
  5. Колесник Ірен Ігорівна – викладачка І категорії
  6. Українець Ірина Василівна – викладачка І категорії
  7. Фещенко Любов Миколаївна – викладачка І категорії
  8. Подать Яна Сергіївна – викладачка
  9. Кисла Світлана Вікторівна – викладачка вищої категорії, Заслужена артистка України, Доцентка

За сумісництвом:

  1. Баланко Орися Миколаївна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства, Доцентка
  2. Бондар Микола Володимирович – викладач-методист
  3. Гриценко Оксана Павлівна – викладачка вищої категорії
  4. Мокренко Ігор Ігорович – викладач, Заслужений артист України
  5. Тищенко Михайло Петрович – викладач, Народний артист України, Доцент
  6. Коваль Тамара Омельянівна – викладачка-методист, Заслужена діячка мистецтв України, Доцентка
  7. Коваль Микола Олексійович – викладач вищої категорії, Народний артист України, професор
  8. Колесник Наталія Миколаївна – викладачка І категорії
  9. Малюкова Наталія Володимирівна – викладачка І категорії
  10. Канюка Любов Степанівна – викладачка
  11. Стеценко-Єршова Ірина Олексіївна – викладачка І категорії
  12. Чахоян Сусанна Валеріївна – викладачка, Доцентка
  13. Крилова Тетяна Вікторівна – викладачка вищої категорії
  14. Хорошун Наталія Юріївна – викладачка-методист
  1. Русова Тетяна Миколаївна – голова циклової комісії, викладачка-методист, Заслужена діячка мистецтв України 
  2. Лесик Валентина Володимирівна – викладачка вищої категорії
  3. Михайленко Лідія Андріївна – викладачка-методист, Народна артистка України
  4. Небога Олеся Григорівна – Доцентка, Кандидатка мистецтвознавства, викладачка вищої категорії
  5. Тупчієнко Ася Андріївна – викладачка ІІ категорії
  6. Григор’янц Валерія Володимирівна – викладачка І категорії

Сумісники:

  1. Корженок Вікторія Олексіївна – викладачка І категорії
  2. Резницька Ірина Марківна – викладачка
  1. Шалькевич Юлія Вікторівна – голова циклової комісії, викладачка-методист
  2. Горбатенко Галина Луківна – викладачка-методист, Заслужена діячка мистецтв України, Народна артистка України
  3. Коломієць Леся Іванівна – викладачка-методист
  4. Крилова Тетяна Вікторівна – викладачка вищої категорії
  5. Томсон Зоя Олександрівна – викладачка-методист, Заслужена діячка мистецтв України
  6. Хорошун Наталія Юріївна – викладачка-методист

За сумісництвом:

  1. Ткаченко Аліна Іванівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства
  2. Соловей Олена Павлівна – викладачка І категорії
  1. Швецова Олена Валентинівна – голова циклової комісії, викладачка-методист, Заслужена працівниця культури України
  2. Виноградова Олена Глібівна – викладачка-методист
  3. Григоренко Любов Анатоліївна – викладачка вищої категорії
  4. Кузнецова Людмила Миколаївна – викладачка-методист
  5. Протопопова Олена Вікторівна – викладачка І категорії
  6. Сасько Геннадій Михайлович – викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України
  7. Смолянська Лідія Іванівна – викладачка вищої категорії
  8. Федоренко Ольга Анатоліївна – викладачка І категорії
  9. Шпаковська Лариса Анатоліївна – викладачка-методист

За сумісництвом:

  1. Дугіна Тетяна Євгенівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства, Доцент
  2. Жуков Август Олексійович – викладач-методист, Доцент, Заслужений працівник культури України
  3. Криницька Тамара Василівна – викладачка-методист
  4. Хафізова Ганна Олександрівна – викладачка вищої категорії, Кандидат мистецтвознавства
  5. Стронько Борислав Юрійович -викладач-методист
  1. Вошколуп Володимир Григорович – голова циклової комісії, викладач І категорії (гітара)
  2. Алещенко Наталія Георгіївна – викладач вищої категорії (теорія, диригування, концертмейстер)
  3. Єфременко Денис Анатолійович – викладач І категорії (оркестровий клас)
  4. Менделенко Артем Семенович – викладач І категорії (саксофон)
  5. Соляник Володимир Іванович – викладач-методист, Народний артист України (фортепіано, клас ансамблю)
  6. Селезньов Євген Олегович – викладач І категорії (ударні інструменти)

За сумісництвом:

  1. Аду Денніс Томасовіч – викладач І категорії (труба)
  2. Абрамов Єгор Олександрович – викладач (бас-гітара)
  3. Іванов Родіон Сергійович – викладач І категорії (фортепіано)
  4. Кравчук Богдан Миколайович – викладач ІІ категорії (саксофон)
  5. Саранчін Олексій Тарасович – викладач І категорії (фортепіано)
  6. Тормахова Вероніка Миколаївна – викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства (джазова теорія)
  7. Павелко Віктор Вікторович – викладач (саксофон)
  8. Рукомойніков Олександр Валентинович – викладач-методист, Заслужений артист України (саксофон)
  9. Кулік Павло Олексадрович – викладач (саксофон)

ПРЕДМЕТНІ КОМІСІЇ

  1. Дрига Олександр Миколайович – голова предметної комісії, викладач-методист, Заслужений працівник культури України
  2. Гуєцька Світлана Гуріївна – викладачка вищої категорії
  3. Зайковська Людмила Анатоліївна – викладачка вищої категорії
  4. Лопатинський Ілля Михайлович – викладач вищої категорії
  5. Нікульнікова Тетяна Іванівна – викладачка вищої категорії
  6. Рудяк Тетяна Андріївна – викладачка вищої категорії

Сумісники

  1. Гіваргізова Ірина Миколаївна – викладачка-методист, Заслужена працівнийя культури України
  2. Кречковська Роксолана Олегівна – викладачка вищої категорії
  3. Назаренко Олена Сегіївна – викладачка
  4. Слобченко Юлія Олександрівна – викладачка
  1. Борисенко Тетяна Вікторівна – голова предметної комісії, викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства
  2. Гаврилюк Ірина Степанівна – викладачка-методист
  3. Смірнова Людмила Федорівна – викладачка вищої категорії
  4. Лопатько Марія Євгенівна – викладачка ІІ категорії

За сумісництвом:

  1. Дашак Євген Леонідович – викладачка вищої категорії
  2. Марценківська Олена Вадимівна – Проректорка з науково-педагогічної роботи по організації освітнього процесу, Кандидатка мистецтвознавства, Доцентка, викладачка-методист
  1. Малевич Єлизавета Євгенівна – голова предметної комісії, викладачка вищої категорії
  2. Булон Олена Вікторівна – викладачка вищої категорії
  3. Гордєєва Олена Анатоліївна – викладачка вищої категорії
  4. Гудович Людмила Володимирівна – викладачка вищої категорії
  5. Заворотня Людмила Миколаївна – викладачка вищої категорії
  1. Давидовський Костянтин Юрійович – голова предметної комісії, викладач-методист, Кандидат мистецтвознавства, Доцент
  2. Альфавіцька Тетяна Єфремівна – викладачка вищої категорії
  3. Дашак Ірина Зенонівна – викладачка-методист
  4. Єременко Євген Вікторович – викладач, Заслужений діяч мистецтв України
  5. Ігнатова Олена Миколаївна – викладачка вищої категорії
  6. Каращук Анжеліка Борисівна – викладачка вищої категорії
  7. Касаткіна Ольга Миколаївна – викладачка-методист
  8. Савельєва Галина Анатоліївна – викладачка вищої категорії
  9. Тур Людмила Степанівна – викладачка вищої категорії
  10. Турчак Оксана Степанівна  – викладачка вищої категорії
  11. Шамелашвілі Інна Анатоліївна – викладачка-методист
  12. Щербак Ольга Дмитрівна – викладачка-методист
  13. Шевченко Ольга Михайлівна – старша викладачка
  14. Морочковський Володимир Володимирович – викладач І категорії
  15. Слободянюк Людмила Борисівна – викладачка
  16. Кіруша Ольга Вікторівна – викладачка вищої категорії

За сумісництвом:

  1. Таран Уляна Миколаївна – викладачка вищої категорії
  2. Зубай Юрій Миколайович – викладач ІІ категорії
  1. Бодіна-Дячок Вікторія Володимирівна – голова предметної комісії, викладачка вищої категорії, Кандидатка мистецтвознавства
  2. Богданова Олена Володимирівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства
  3. Галузевська Олена Миколаївна – викладачка вищої категорії, Кандидатка мистецтвознавства
  4. Кутас Євгенія Василівна – викладачка І категорії
  5. Непосєдова-Ціцівко Ольга Валентинівна – викладачка-методист, Заслужена працівнийя культури України
  6. Пацукевич Тетяна Доріанівна – викладачка І категорії
  7. Постоловська Тетяна Йосипівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства
  8. Гусак Ольга Вадимівна – викладачка

Сумісники:

  1. Василенко Ольга Валентинівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства, Доцентка
  2. Мадірімова Свіилана Ігорівна – викладачка
  1. Колєснікова Тетяна Віталіївна –голова предметної комісії, викладачка-методист
  2. Баранова Наталія Борисівна – викладачка-методист
  3. Богданович Світлана Сергіївна – викладачка вищої категорії
  4. Дубова Тетяна Миколаївна – викладачка вищої категорії
  5. Журавель Олена Олегівна – викладачка І категорії
  6. Колеснікова Анастасія Сергіївна – викладачка І категорії
  7. Марченко Олена Іванівна – викладачка вищої категорії
  8. Мерщій Ольга Сергіївна – викладачка І категорії
  9. Стельмах Світлана Олексіївна – викладачка І категорії
  10. Примаченко Кристина Володимирівна – викладачка
  1. Тучинська Тетяна Ігорівна – голова предметної комісії, викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства
  2. Лазарєва Вікторія Ігорівна – викладачка І категорії
  3. Рощенко Артем Олесандрович – викладач вищої категорії

Сумісники

  1. Юферова Ганна Володимирівна – викладачка-методист, Кандидатка мистецтвознавства, Доцентка
  2. Войтенко Олексій Сергійович – викладач вищої категорії, Кандидат мистецтвознавства