Меню Закрити

ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ

  1. Ковтюх Л. М. – голова циклової комісії, викладач-методист, доцент, заслужений діяч мистецтв України
  2. Авдєєва Г. І. – викладач-методист
  3. Аніщенко О. В. – викладач-методист
  4. Бондаренко О. Я. – викладач-методист
  5. Вавринчук І. В. – викладач-методист
  6. Гаврилюк І. С. – викладач-методист
  7. Демешко Н. Б. – проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-гуманітарних питань і розвитку, викладач вищої категорії, старший викладач, заслужений працівник культури України
  8. Зарудянська М. А. – проректор з науково-педагогічної, творчої роботи та міжнародної діяльності, викладач-методист, доцент, заслужений діяч мистецтв України
  9. Кончіц І. А. – викладач І категорії
  10. Півоварова Т. М. – викладач-методист
  11. Разборщук К. А. – викладач І категорії
  12. Смєхова Г. М. – завідувач підготовчого відділення з роботи з іноземними студентами та вiддiлу мiжнародних зв’язкiв, викладач-методист, заслужений працівник культури України
  13. Файнберг В. І. – викладач І категорії
  14. Чорноморська О. М. – викладач-методист
  15. Шевченко Г. С. – викладач-методист
  16. Яблонська Ю. В. – викладач-методист
  1. Дрига О.М. – завідуючий комісією, викладач-методист, заслужений працівник культури України
  2. Гіваргізова І.М. – старший викладач, заслужений працівник культури України
  3. Гуєцька С.Г. – викладач
  4. Зайковська Л.А. – викладач-методист
  5. Кречковська Р. О. – викладач
  6. Лопатинський І.М. – викладач
  7. Нікульнікова Т.І. – викладач
  8. Рудяк Т.А. – викладач
  1. Борисенко Т.В. – завідуюча комісією, викладач
  2. Гаврилюк І. С. – викладач-методист
  3. Чорноморська О. М. – викладач-методист
  4. Смірнова Л.Ф. – викладач

За сумісництвом:

  1. Ващук О.М. – викладач
  2. Дашак Є.Л. – викладач
  1. Малевич Є.Є. – голова предметної комісії, викладач вищої категорії, старший викладач
  2. Булон О.В. – викладач вищої категорії
  3. Гордєєва О.А. – викладач вищої категорії
  4. Гудович Л.В. – викладач вищої категорії
  5. Заворотня Л.М. – викладач вищої категорії
  1. Давидовський К.Ю. – голова предметної комісії, викладач-методист, кандидат мистецтвознавства, доцент
  2. Альфавіцька Т.Є. – викладач вищої категорії
  3. Борсова С.В. – викладач
  4. Вірська О.П. – викладач вищої категорії
  5. Дашак І.З. – викладач-методист
  6. Заречанська Т.С. – викладач вищої категорії
  7. Ігнатова О.М. – викладач вищої категорії
  8. Каращук А.Б. – викладач вищої категорії
  9. Касаткіна О.М. – викладач вищої категорії
  10. Кіруша О.В. – викладач І категорії
  11. Марценківська О.В. – декан денного відділення, викладач-методист, кандидат мистецтвознавства
  12. Рой-Ійнда Л.Ф. – викладач вищої категорії
  13. Савельєва Г.А. – викладач вищої категорії
  14. Тур Л.С. – викладач вищої категорії
  15. Турчак О.С. – викладач вищої категорії
  16. Шамєлашвілі В.М. – викладач-методист
  17. Шамєлашвілі І.А. – викладач вищої категорії
  18. Щербак О.Д. – викладач-методист
  1.  Фесюк А.Б. – завідуючий відділом, викладач
  2. Бондаренко В.М. – викладач
  3. Колесник В.І. – викладач

За сумісництвом:

  1. Венгер Я.В. – викладач
  2. Волков М.М. – викладач
  3. Госачинський О.С. – викладач
  4. Дейчаківська М.А. – викладач
  5. Жуков А.Ф. – викладач
  6. Завгородній І.В. – викладач
  7. Козін В.В. – доцент, заслужений діяч мистецтв України
  8. Корчинська Д.С. – викладач-методист
  9. Лагоша О.В. – викладач
  10. Морозова Я.В. – викладач
  11. Нужа Г.В. – викладач
  12. Осадча К.Ю. – викладач
  13. Павлов А.О. – викладач
  14. Почерняєва Л.П. – викладач
  15. Протасов В.Г. – викладач
  16. Рудик О.Л. – викладач
  1. Баланко М.Я. – професор, заслужений артист України (труба)
  2. Вовк Р.А. – професор, заслужений діяч мистецтв України (кларнет)
  3. Гудима О.М. – викладач (саксофон)
  4. Гудима М.І. – викладач (еуфоніум)
  5. Григор’єв Г.М. – доцент, заслужений діяч мистецтв України (клас диригування)
  6. Дрига Д. – викладач, лауреат національного конкурсу (кларнет)
  7. Дєдковський В.В. – викладач (тромбон)
  8. Дума В.І. – старший викладач (клас диригування)
  9. Єременко В.О. – викладач, лауреат національних та міжнародних конкурсів (труба)
  10. Ільїн Д. – викладач (ударні)
  11. Зайцев Р.В. – викладач (саксофон)
  12. Камишний М.Я. – викладач (фагот)
  13. Кочерженко О.В. – викладач, завідуючий комісією (гобой)
  14. Кузьменко Г.Ю. – викладач (флейта)
  15. Копоть В.М. – викладач, заслужений артист України (труба)
  16. Мамченко О.М. – доцент, заслужений діяч мистецтв України (клас диригування)
  17. Митрохов А – викладач (кларнет)
  18. Омельченко М.А. – викладач (флейта)
  19. Пахолюк І.І. – викладач (труба)
  20. Піддубний О. – викладач (гобой)
  21. Сидорченко В.О. – старший викладач (клас диригування)
  22. Томасишин М. – викладач (ударні)
  23. Храпко І.В. – викладач (саксофон)
  24. Чирикалов А. – викладач (валторна)
  25. Шипак В.Й. – викладач (флейта)

Концертмейстери:

  1. Дрига О.М.
  2. Таран У.М.
  3. Кречковська Р.О.
  4. Бондаренко А.Ю.
  5. Шевченко О.М.
  6. Назаренко О.М.
  7. Горбатова А.М.
  1. Чуприна Ю.Я. – завідуючий відділом, викладач-методист, заслужений працівник культури України
  2. Амбросова Л.В. – старший викладач
  3. Дроздова О.О. – викладач-методист
  4. Козлова А.Я. – викладач-методист
  5. Кононенко Л.П. – викладач-методист
  6. Одинцов В.А. – викладач-методист
  7. Павлова Л.Ф. – старший викладач
  8. Савков І.І. – викладач-методист
  9. Смєшко М.О. – викладач-методист
  10. Струк Є.І. – викладач
  11. Тихончук А.О. – викладач-методист, заслужений працівник культури України
  12. Туровська О.О. – викладач-методист
  13. Хімченко Ю.І. – викладач-методист

За сумісництвом:

  1. Гончаров А.О. – доцент, кандидат мистецтвознавства
  2. Марунич Н.М. – викладач-методист
  3. Мозгова О.І. – викладач-методист
  4. Муржа О.А. – викладач-методист
  5. Римаренко М. Т. – викладач
  6. Родіонова І. І. – викладач
  7. Теуту І. П. – викладач, кандидат мистецтвознавства

Концертмейстери:

  1. Слободянюк Л. Б.
  1. Мамчур К.І. – голова циклової комісії, викладач-методист
  2. Боровик С.Й. – викладач-методист, доцент, заслужена артистка України
  3. Ільчук М.В. – викладач вищої категорії
  4. Коваленко К.В. – викладач вищої категорії
  5. Сучков В.М. – викладач вищої категорії
  6. Фещенко Л.М. – викладач І категорії

За сумісництвом:

  1. Баланко О. М. – викладач-методист, кандидат мистецтвознавства
  2. Бондар М.В. – викладач-методист
  3. Буймістер В.Г. – викладач-методист, професор, народний артист України
  4. Вороніна І. О. – викладач вищої категорії
  5. Гриценко О. П. – викладач-методист
  6. Григор’янц В. В. – викладач ІІ категорії
  7. Жмуденко В. І. – викладач вищої категорії, доцент, заслужений артист України
  8. Кисла С.В. – викладач
  9. Коваль Т. О. – викладач-методист, доцент, заслужений діяч мистецтв України
  10. Коваль М.О. – професор, народний артист України
  11. Колесник Н.М. – викладач-методист
  12. Малюкова Н.В. – викладач
  13. Миронов П. Г. – викладач І категорії
  14. Поліщук Ю. І. – викладач І категорії
  15. Скорульська Р. М. – викладач вищої категорії
  16. Стеценко-Єршова І.О. – викладач ІІ категорії
  17. Тищенко М. П. – викладач ІІ категорії, заслужений артист України
  18. Українець І.В. – викладач І категорії

Концертмейстери:

  1. Березовенко О.Г. – концертмейстер вищої категорії
  2. Дейнека О. Р. – концертмейстер вищої категорії
  3. Іщенко К. В. – концертмейстер вищої категорії, кандидат мистецтвознавства
  4. Лутченко Н. В. – концертмейстер вищої категорії
  5. Найдьонова Л. В. – концертмейстер вищої категорії, заслужений працівник культури України
  6. Паламаренко І. Є. – концертмейстер І категорії
  7. Римська О. Ю. – концертмейстер вищої категорії
  8. Шамелашвілі І. А. – концертмейстер вищої категорії
  9. Ольхова А. О. – концертмейстер І категорії
  10. Пожарська Н. Д. – концертмейстер вищої категорії
  11. Сидоренко М. І. – концертмейстер вищої категорії, заслужений артист України
  12. Скляр-Кондрашевська В. А. – концертмейстер, заслужена артистка України
  13. Тараненко  Г. А. – концертмейстер І категорії
  1. Русова Т.М. – голова циклової комісії, викладач-методист, заслужений діяч мистецтв України
  2. Гвініашвілі І.Р. – старший викладач
  3. Корженок В. О. – викладач І категорії
  4. Кравчук А. І. – викладач  
  5. Лесик В.В. – викладач вищої категорії
  6. Михайленко Л.А. – викладач-методист, народна артистка України
  7. Небога О.Г. – викладач вищої категорії
  8. Політова А. А. – викладач ІІ категорії
  9. Шаповалова В. А. – викладач вищої категорії

Концертмейстери:

  1. Чабаненко А. В. – концертмейстер І категорії
  2. Коротков Д.О. – концертмейстер
  3. Кравчук А.І. – концертмейстер
  4. Могилевський О.В. – концертмейстер
  1. Шалькевич Ю. В. – завідуюча відділом, викладач-методист
  2. Горбатенко Г. Л. – викладач-методист, доцент, заслужений діяч мистецтвУкраїни, народна артистка України
  3. Коломієць Л. І. – викладач-методист
  4. Крилова Т. В. – викладач-методист
  5. Соловей О. П. – викладач
  6. Томсон З. О. – викладач-методист, заслужений діяч мистецтв України
  7. Хорошун Н. Ю. – старший викладач

За сумісництвом:

  1. Горбатенко Н. Л. – викладач
  2. Ткаченко А. І. – викладач-методист, кандидат мистецтвознавства
  3. Сиволап В. В. – викладач

Концертмейстери:

  1. Бондаренко А.Ю. – концертмейстер
  2. Грищенко А. П. – концертмейстер
  3. Гурова Х. В. – концертмейстер
  4. Куликовська М. А. – концертмейстер
  5. Марценківська О. В. – концертмейстер, кандидат мистецтвознавства
  6. Римська О. Ю. – концертмейстер
  7. Турта В. О. – концертмейстер
  8. Щегловська А. Л. – концертмейстер

 

  1. Цигановська Н.М. – голова циклової комісії, викладач-методист
  2. Богданова О.В. – викладач-методист, кандидат мистецтвознавства
  3. Бодіна-Дячок В. В. – викладач вищої категорії, кандидат мистецтвознавства
  4. Василенко О.В. – викладач-методист, кандидат мистецтвознавства
  5. Галузевська О.М. – викладач вищої категорії, кандидат мистецтвознавства
  6. Кутас Є. В. – викладач І категорії
  7. Литвиненко Ж.А. – викладач-методист, заслужений працівник культури України
  8. Непосєдова О.В. – викладач-методист, заслужений працівник культури України
  9. Пацукевич Т.Д. – викладач вищої категорії
  10. Постоловська Т.Й. – викладач-методист, кандидат мистецтвознавства
  11. Герасимова Г.Л. – викладач
  1. Швецова О.В. – голова циклової комісії, викладач-методист, заслужений працівник культури України
  2. Виноградова О.Г. – викладач-методист
  3. Григоренко Л.А. – викладач
  4. Кузнєцова Л.М. – викладач-методист
  5. Несвєт Л.В. – викладач-методист
  6. Протопопова О. В. – викладач І категорії
  7. Ракочі В.О. – викладач вищої категорії, кандидат мистецтвознавства
  8. Смолянська Л.І. – викладач вищої категорії
  9. Такса Л.А. – викладач-методист
  10. Федоренко О. А. – викладач І категорії
  11. Шпаковська Л.А. – викладач-методист

    За сумісництвом:

  12. Дугіна Т.Є. – викладач-методист, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідуюча кафедрою теорії музики
  13. Жуков А.О. – проректор з навчальної роботи, викладач-методист, доцент, заслужений працівник культури України
  14. Криницька Т.В. – викладач-методист
  15. Сасько Г.М. – викладач, заслужений діяч мистецтв України
  16. Стронько Б.Ю. -викладач-методист
  1. Марков Ю.З. – завідуючий відділом, викладач-методист, Почесний професор КМАМ ім. Глієра
  2. Алещенко Н.Г. – викладач (теорія, диригування, концертмейстер)
  3. Золкін А.І. – викладач-методист (комп’ютерне аранжування)
  4. Єфременко Д.А. – викладач (оркестровий клас)
  5. Менделенко А.С. – викладач (саксофон)
  6. Морочковський В.В. – викладач (фортепіяно)
  7. Соляник В.І. – викладач, народний артист України (фортепіяно, клас ансамблю)

    За сумісництвом:

  8. Аду Д.Т. – викладач (труба)
  9. Вищнепольський О.Й. – викладач (труба)
  10. Вошколуп В.О. – викладач (гітара)
  11. Донцов Д.С. – викладач (гітара)
  12. Іванов Р.С. – викладач (фортепіяно)
  13. Конончук В.О. – доцент (диригування)
  14. Корнієнко В.В. – викладач
  15. Кравчук Б.М. – викладач (саксофон)
  16. Народницький В.А. – викладач (методика)
  17. Резніцький М.Й. – викладач, народний артист України (саксофон)
  18. Саранчин О.Т. – викладач (фортепіяно)
  19. Селезньов Є.О. – викладач (ударні інструменти)
  20. Тормахова В.М. – доцент (джазова теорія)

Концертмейстери:
21. Марченко В.Є.
22. Самсонова Н.М.
23. Снєжко В.К.
24. Чернецька Ж.О.
25. Березовенко О.Г.

  1. Колеснікова Т. В. –завідуюча відділом, викладач-методист
  2. Баранова Н. Б. – викладач-методист
  3. Богданович С. С. – викладач
  4. Герман Ю. В. – викладач
  5. Денисенко І. А. – викладач
  6. Дубова Т. М. – викладач
  7. Журавель О. О. – викладач
  8. Захарченко А. Є. – викладач
  9. Колеснікова А. С. – викладач
  10. Кононенко О. Г. – викладач
  11. Марченко О. І. – викладач
  12. Мерщій О. С. – викладач
  13. Секан Т. В. – викладач-методист
  14. Стельмах С. О. – викладач
  1. Юферова Г.В. – завідуючакомісією, викладач-методист
  2. Войтенко О. С. – викладач
  3. Дума В.І. – викладач-методист
  4. Лазарєва В.І. – викладач
  5. Тучинська Т.І. –викладач-методист, кандидат мистецтвознавства