Меню Закрити

РЕКТОРАТ

Ректорат – постійно діючий колегіальний робочий орган академії, який здійснює керівництво навчальним закладом з метою організації забезпечення законодавства України, рішень Вченої ради та нормативно-правових актів.

Злотник Олександр Йосипович

Ректор – Композитор, народний артист України, доктор філософії, професор, ректор Київської муніципальної академії музики iм. Р. М. Глiєра.

Почесний професор Лаунжунського університету (Китай) та Львівської національної музичної академії iм. М. В. Лисенка.

Нагороджений державними орденами України «За заслуги» III та II ст., «Ярослава Мудрого» IV ст., «Миколи Чудотворця», «Святого Святослава» III ст. та Великою золотою медаллю WIPO (Швейцарія), Великою золотою медаллю Національної академії мистецтв України (2018).

У 2019 році став переможцем загальної національної програми «Людина року-2018» у номінації «Кумир українців». У 2020 році в рамках загальнонаціональної акції «Зірка України» у Києві відкрили іменну зірку Олександра Злотника.

Ректор забезпечує основні напрямки діяльності академії, визначає стратегію та тактику подальшого розвитку закладу.

Марценківська Олена Вадимівна

Проректор з науково-педагогічної роботи по організації освітнього процесу – Кандидат мистецтвознавства, доцент. Здійснює загальне керівництво навчальною роботою, забезпечує виконання навчальних планів та програм, планування та контроль навчального процесу.

Панова Наталія Анатоліївна

Проректор з науково-педагогічної та наукової роботи –  заслужений діяч мистецтв України. Здійснює керівництво науково-методичною діяльністю академії, розробляє головні напрямки науково-дослідної, науково-методичної роботи академії, складає перспективні плани наукової та методичної роботи і контролює їх виконання.

Зарудянська Мальвіна Аркадіївна

Проректор науково-педагогічної, творчої роботи та міжнародної діяльності – доцент, заслужений діяч мистецтв України. Розробляє концепцію навчально-виробничої та творчої діяльності академії, організує та контролює роботи відповідних підрозділів. Розробляє та втілює мистецькі проекти академії, як бази концертно-виконавської та практичної діяльності.

Демешко Наталія Борисівна

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-гуманітарних питань і розвитку – заслужений працівник культури України. Забезпечує умови для розвитку оптимального соціокультурного виховного середовища у навчальному та позанавчальному процесі в академії, здійснює психологічну підтримку та консультаційну допомогу студентам, організовує та контролює поселення до студентського гуртожитку, призначає кураторів академічних груп, сприяє роботі профспілкової студентської організації.

Карюк Юрій Олексійович

Проректор з адміністративно-господарської роботи та будівництва. Здійснює поточне керівництво відповідними службами для забезпечення належної матеріально-технічної бази академії, оформлює тендерні та господарські угоди та контролює їх виконання, забезпечує проведення поточних та капітальних ремонтів.

Гуменюк Тетяна Костянтинівна

Проректор з науково-педагогічної роботи, інноваційно-методичного забезпечення освітнього та наукового процесів – доктор філоcофських наук, заслужений працівник освіти України, професор. Організовує роботу по розробці навчальних програм науково-педагогічних працівників, відповідає за підвищення кваліфікації викладацького, професорсько-викладацького складу, керує роботою по впровадженню в освітній процес сучасних технологій.