العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsEspañolУкраїнська
Меню Закрити

РЕКТОРАТ

Ректорат – постійно діючий колегіальний робочий орган академії, який здійснює керівництво навчальним закладом з метою організації забезпечення законодавства України, рішень Вченої ради та нормативно-правових актів.

Злотник Олександр Йосипович

Ректор – професор, народний артист України. Ректор забезпечує основні напрямки діяльності академії, визначає стратегію та тактику подальшого розвитку закладу.

Марценківська Олена Вадимівна

Проректор з науково-педагогічної роботи по організації освітнього процесу – Кандидат мистецтвознавства, доцент. Здійснює загальне керівництво навчальною роботою, забезпечує виконання навчальних планів та програм, планування та контроль навчального процесу.

Панова Наталія Анатоліївна

Проректор з науково-педагогічної та наукової роботи –  заслужений діяч мистецтв України. Здійснює керівництво науково-методичною діяльністю академії, розробляє головні напрямки науково-дослідної, науково-методичної роботи академії, складає перспективні плани наукової та методичної роботи і контролює їх виконання.

Зарудянська Мальвіна Аркадіївна

Проректор науково-педагогічної, творчої роботи та міжнародної діяльності – доцент, заслужений діяч мистецтв України. Розробляє концепцію навчально-виробничої та творчої діяльності академії, організує та контролює роботи відповідних підрозділів. Розробляє та втілює мистецькі проекти академії, як бази концертно-виконавської та практичної діяльності.

Демешко Наталія Борисівна

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-гуманітарних питань і розвитку – заслужений працівник культури України. Забезпечує умови для розвитку оптимального соціокультурного виховного середовища у навчальному та позанавчальному процесі в академії, здійснює психологічну підтримку та консультаційну допомогу студентам, організовує та контролює поселення до студентського гуртожитку, призначає кураторів академічних груп, сприяє роботі профспілкової студентської організації.

Карюк Юрій Олексійович

Проректор з адміністративно-господарської роботи та будівництва. Здійснює поточне керівництво відповідними службами для забезпечення належної матеріально-технічної бази академії, оформлює тендерні та господарські угоди та контролює їх виконання, забезпечує проведення поточних та капітальних ремонтів.

Конончук Володимир Остапович

Проректор з науково-педагогічної роботи, інноваційно-методичного забезпечення освітнього та наукового процесів – заслужений діяч мистецтв України, доцент, кандидат мистецтвознавства. Організовує роботу по розробці навчальних програм науково- педагогічних працівників, відповідає за підвищення кваліфікації викладацького, професорсько-викладацького складу, керує роботою по впровадженню в освітній процес сучасних технологій.