العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsРусскийEspañolУкраїнська
Меню Закрити

Педагогічна діяльність

Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра має ґрунтовні традиції формування педагогічної школи, традиції організації педагогічної практики.

В 1956 р. при Київському державному музичному училищі ім. Р.М. Глієра започатковано школу – студію (Студія КIМ ім. Р. М. Глієра).

Право вступу до студії мають всі громадяни, що мешкають на території України без обмеження за національністю, громадянством, віком та професійним рівнем протягом всього навчального року.

Студія має різні групи учнів в залежності від віку, здібностей учнів, мети навчання та навчальних навантажень.

Основною формою навчання є урок; тривалість якого визначається віком дітей, та предметом, що вивчається.

В студії навчається більше 200 учнів різного віку та рівня музичних здібностей. Учні студії отримують початкові знання і вміння з таких спеціалізацій: “Фортепіано”, “Оркестрові струнні інструменти”, “Оркестрові духові та ударні інструменти”, “Народні інструменти”, “Спів”, “Музичне мистецтво естради”, «Джаз» , «Хорове диригування», «Теорія музики».

В студії існують групи, в яких навчаються діти віком від 2 до 5 років. На уроках з дітьми цього віку використовуються різноманітні форми роботи, спрямовані на всебічний розвиток малюка: театральні ігри, „музичні перевтілення”, гра на дитячих музичних інструментах, рухи, танці з іграшками, слухання класичної і сучасної музики, спів дитячих та народних пісень.

Для того, щоб вступити у студію, треба подати заяву за відповідною формою, пройти прослуховування