Діяльність творчих колективів – (лауреат міжнародних конкурсів – жіночий хор, лауреат національних конкурсів та фестивалів – камерний хор, лауреати міжнародних фестивалів – симфонічний оркестр і ансамбль струнних інструментів, лауреат джазових фестивалів – джазовий оркестр, капела бандуристів, народний і духовий оркестри), яка не обмежується вузько навчальними рамками.
Велика кількість престижних замовлень на участь у провідних творчих заходах, що проводяться в Україні та за її межами.
У доробку студентів-солістів і творчих колективів навчального закладу участь у міжнародних і вітчизняних фестивалях, майстеркласах, концертних проєктах в Україні та за її межами, участь у презентаційних заходах на замовлення дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, артистичних агенцій, творчих спілок, мистецьких та урядових установ.
- Щорічно студенти, викладачі та творчі колективи Академії дають більш ніж 200 концертів в Україні та зарубіжних країнах (Франції, Іспанії, Греції, Ізраїлі, Польщі, Німеччині, Хорватії, тощо);
- Вони – неодмінні учасники урядових заходів у Національному палаці «Україна», Національній опері України, сценах драматичних та музичних театрів, Резиденції ПрезидентаУкраїни, Колонній залі Київської міської державної адміністрації, Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України;
- Молоді виконавці виступають на престижних вітчизняних сценах (Колонний зал ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України, філармонійні зали міст Львова, Дніпра, Чернігова, Вінниці, тощо);
- Грають з провідними оркестрами України;
- Приймають участь у творчих проєктах Київського будинку вчених НАН України («Молоді талани»), Київського будинку учителя («Класики – нащадкам», клуб «Ветеран»), Музеї мистецтв Богдана та Варвари Ханенків («Музичні вечори в музеї Ханенків»), Творчої вітальні майстрів оперного та балетного мистецтва «Духовна спадщина» ім. Івана Козловського («Майбутні зірки України»), Музею видатних діячів української культури («Європейський шлях розвитку українського мистецтва»).
Ефективна, великомасштабна співпраця з Національною спілкою композиторів України, що має декілька векторів.
І. Відтворення національної музичної спадщини у творчих проєктах КМАМ:
– «Антологія української фортепіанної музики»;
– музичний фестиваль до 150 – річчя Р.М. Глієра;
– щорічні фестиваль «Пам′ятні дати музичного календаря».
ІІ. Творення українського музичного сьогодення:
– прем′єрне виконання, редагування, записи CD творів сучасних українських композиторів;
– творчий проєкт «Молоді виконавці – композиторам України».
Ініціювання і впровадження постійно діючих науково-мистецьких проєктів, що формують позитивний імідж навчального закладу як в Україні, так і за її межами.
- Фестиваль мистецтв “Шевченківський березень” (1993р. заснування).
База виконавської, концертмейстерської, педагогічної, лекторської, диригентської практики
Є щорічним показом творчих можливостей і здобутків виконавської школи КМАМ ім. Р.М. Глієра, що триває в Києві протягом цілого місяця. Він став мистецькою акцією, яка не має аналогів у творчому житті столиці. Партнерами КМАМ в цьому культурному проєкті стали: Національна філармонія України, Національна музична академія України імені П.І. Чайковського, Національний університет імені Т.Г. Шевченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Будинок актора, Будинок художника, Державний музей Т.Г. Шевченка, Меморіальний будинок-музей М.В. Лисенка, Державний музей книги і друкарства, Київська міська галерея мистецтв “Лавра”, історико-архітектурна пам`ятка-музей “Київська фортеця”, Пушкінське товариство, Київська дитяча академія мистецтв, Київська дитяча середня художня школа імені Т.Г. Шевченка, Київська дитяча школа мистецтв імені С.В. Турчака, та інші.
Десятки знаних сьогодні фахівців музичної галузі в Україні почали свій творчий шлях в мистецтві на концертних сценах фестивалю.