Меню Закрити

ДІЯЛЬНІСТЬ ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ

Діяльність творчих колективів – (лауреат міжнародних конкурсів – жіночий хор, лауреат національних конкурсів та фестивалів – камерний хор, лауреати міжнародних фестивалів – симфонічний оркестр і ансамбль струнних інструментів, лауреат джазових фестивалів – джазовий оркестр, капела бандуристів, народний і духовий оркестри), яка не обмежується вузько навчальними рамками.

Презентація

Велика кількість престижних замовлень на участь у провідних творчих заходах, що проводяться в Україні та за її межами.

У доробку студентів-солістів і творчих колективів навчального закладу участь у міжнародних і вітчизняних фестивалях, майстер-класах, концертних проектах в Україні та за її межами, участь у презентаційних заходах на замовлення дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, артистичних агенцій, творчих спілок, мистецьких та урядових установ.

  • Щорічно студенти, викладачі та творчі колективи інституту дають більш ніж 200 концертів в Україні та зарубіжних країнах (Франції, Іспанії, Греції, Ізраїлі, Польщі, Німеччині, Сирії, Ірані, Хорватії, Росії, тощо).
  • Вони – неодмінні учасники урядових заходів у Національному палаці «Україна», Національній опері України, сценах драматичних та музичних театрів, Резиденції Президента України, Колонному залі Київської міської державної адміністрації, Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України.. 
  • Молоді виконавці виступають на престижних  вітчизняних сценах (Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України, філармонійні зали міст Львова, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Чернігова, Северодонецька, Вінниці, тощо);
  • Грають з провідними оркестрами України; 
  • Приймають участь у творчих проектах Київського будинку вчених НАН України («Молоді талани»), Київського будинку учителя («Класики – нащадкам», клуб «Ветеран»), Музеї мистецтв Богдана та Варвари Ханенків («Музичні вечори в музеї Ханенків»), Творчої вітальні майстрів оперного та балетного мистецтва «Духовна спадщина» ім. Івана Козловського («Майбутні зірки України»), Музею видатних діячів української культури («Європейський шлях розвитку українського мистецтва»).

Ефективна, великомасштабна співпраця з Національною спілкою композиторів України, що має декілька векторів.  

І. Відтворення національної музичної спадщини у творчих проектах КМАМ:
– «Антологія української фортепіанної музики»,
– музичний фестиваль до 150 – річчя М.В. Лисенка,
– щорічні фестиваль «Пам′ятні дати музичного календаря».

ІІ. Творення українського музичного сьогодення:
– прем′єрне виконання, редагування, записи CD творів сучасних україн-
ських композиторів,
– творчий проект  «Молоді виконавці композиторам України».

Ініціювання і впровадження постійно діючих науково-мистецьких проектів, що формують позитивний імідж навчального закладу як в Україні, так і за її межами.

  • Фестиваль мистецтв “Шевченківський березень”(1993р. зснування). База виконавської, концертмейстерської, педагогічної, лекторської, диригентської практики

Є щорічним показом творчих можливостей і здобутків виконавської школи КМАМ ім. Р.М. Глієра, що триває в Києві протягом цілого місяця. Він став мистецькою акцією, яка  не має аналогів у творчому житті столиці. Партнерами КМАМ в цьому культурному проекті стали: Національна філармонія України, Національна музична академія України імені П.І. Чайковського, Національний університет імені Т.Г. Шевченка, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Будинок актора, Будинок художника, Державний музей Т.Г. Шевченка, Меморіальний будинок-музей М.В. Лисенка, Державний музей книги і друкарства, Київська міська галерея мистецтв “Лавра”, історико-архітектурна пам`ятка-музей “Київська фортеця”, Пушкінське товариство, Київська дитяча академія мистецтв, Київська дитяча середня художня школа імені Т.Г. Шевченка, Киівська дитяча школа мистецтв імені С.В. Турчака, та інші.

Десятки знаних сьогодні фахівців музичної галузі в Україні почали свій творчий шлях в мистецтві на концертних сценах фестивалю.