العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsРусскийEspañolУкраїнська
Меню Закрити

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Міжнародна діяльність  КМАМ ім. Р.М. Глієра протягом останніх десятиріч суттєво активізувалася й нині здійснюється у різноманітних формах. Інтенсивний розвиток міжнародних зв’язків академії сприяє пошуку шляхів співробітництва у практичній сфері, обміну досвідом і творчими ідеями між українськими та зарубіжними музикантами, навчальними закладами.

ЗА ПЕРІОД 2007–2017 РОКІВ В ІНСТИТУТІ ВІДБУЛОСЯ:

за участю всесвітньо відомих виконавців та професорів провідних закладів багатьох країн світу

Важливою складовою міжнародної діяльності академії є організація та проведення масштабних міжнародних освітніх, мистецьких і наукових проектів, які отримали визнання далеко за межами України. Це – Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця,   Міжнародний   фестиваль «Київські літні музичні вечори», Міжнародна літня музична академія, Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці».

УКЛАДЕНІ ДВОСТОРОННІ УГОДИ ПРО ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВРОБІТНИЦТВО З ПРОФЕСІЙНИМИ МУЗИЧНИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ:

З 2007 РОКУ ІНСТИТУТ АКТИВНО СПІВПРАЦЮЄ З КОМПАНІЯМИ:

Під час підписання меморандуму про співпрацю Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей, дружина Президента України пані Марина Порошенко, ректор КМАМ ім. Р. М. Глієра Олександр Злотник

Свідченням високого міжнародного авторитету академії стало отримання у 2013 році культурного гранту від Уряду Японії: повний склад інструментів для духового оркестру з обладнанням, а також концертний рояль фірми «Yamaha».

КМАМ ім. Р. М.  Глієра має багаторічні  партнерські відносини з  міжнародними  благодійними фондами, громадськими  організаціями, іноземними компаніями,  веде  активну  співпрацю з дипломатичними представництвами, акредитованими в Україні. Солісти та творчі колективи – постійні учасники дипломатичних заходів спільних міжнародних проектів, які сприяли розвитку культурних зв’язків та обмінів.

26 жовтня 2017 р. дружина Президента України пані Марина Порошенко в рамках проекту Великий Шовковий Шлях передала музичні інструменти студентам Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра.

У рамках заходу Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей вручив Першій леді України пані Марині Порошенко нагороду Великого Шовкового Шляху за гуманітарну співпрацю – Silkroad humanities cooperation award.

ІНСТИТУТ БАГАТО РОКІВ СПІВПРАЦЮЄ З ПОСОЛЬСТВАМИ:

СЬОГОДНІ В КМАМ ІМ. Р. М. ГЛІЄРА НАВЧАЮТЬСЯ ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ З:

Найбільш обдаровані іноземні студенти мають можливість виступати з концертами в Україні; приймати участь у всіх мистецьких заходах інституту, регіональних, національних і міжнародних конкурсах; багато з них стали лауреатами та призерами музичних змагань.

Після концерту у посольстві Грузії Анна Смєхова, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Михеїл Уклеба, Олександр Злотник

В академії ведеться робота по розширенню зв’язків із своїми випускниками. За підтримки Департаменту культури при Київській міській державній адміністрації м. Києва, за ініціативи випускників академії, в січні 2009 року було створено громадську організацію – Міжнародну асоціацію випускників Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра, першу і єдину в Україні серед музичних навчальних закладів. До 150-річчя Міжнародною асоціацією випускників інституту сплановано проведення Міжнародного мистецького проекту «Глієрівці – ALMA MATER».

На концерті-презентації Гранта Уряду Японії. Національна філармонія України, 2013 р.
Перший випуск іноземних студентів-бакалаврів