Меню Закрити

ПРОФІЛІЗАЦІЇ

В академії здійснюються підготовка фахівців наступних профілізацій: “Фортепіано”, “Оркестрові струнні інструменти”, “Оркестрові духові та ударні інструменти”, “Народні інструменти”, “Спів” (академічний, народний, джазовий, популярний), “Мистецтво джазової та популярної музики”, “Музикознавство”. Кожен зі студентів факультету має нагоду отримати вибіркові кваліфікації: “Викладач-інструменталіст”, “Диригент оркестру (ансамблю)”, “Музичний менеджер”, “Звукорежисер”, “Аранжувальник”, “Музичний редактор”.

До професорсько-викладацького складу академії входять провідні фахівці з відповідних спеціальностей – професори і доценти, визнані науковці, спеціалісти в галузі менеджменту, журналісти, продюсери, естрадні і джазові музиканти. В академії створена професійна, сучасно обладнана студія звукозапису, класи комп’ютерного аранжування, фоно-відеотека, бібліотека з відповідними фондами тощо. На базі академії, починаючи з 1998 року, щорічно проводиться Всеукраїнська науково-теоретична конференція “Молоді музикознавці України”, за підсумками якої видається збірка наукових доповідей конференції “Київське музикознавство”.

Кваліфікації:

Початковий рівень
“ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР” (на базі коледжу КМАМ)

Концертмейстер; артист ансамблю; викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (фортепіано).

Перший (бакалаврський) рівень
“БАКАЛАВР” (на базі КМАМ)

Викладач по класу фортепіано; концертмейстер.

Вибіркові кваліфікації: артист ансамблю; музичний менеджер; звукорежисер, редактор.

Другий (магістерський) рівень
“МАГІСТР” (на базі КМАМ)

Концертний виконавець, викладач по класу фортепіано; концертмейстер.

Вибіркові кваліфікації: артист ансамблю

Для здобуття середньої і вищої музичної освіти пропонується комплекс наступних профілізацій та освітньо-кваліфікаційних рівнів:

Профілізації:

Фортепіано
Оркестрові струнні інструменти
Оркестрові духові та ударні інструменти
Народні інструменти
Спів (академічний, народний, естрадний)
Хорове диригування
Теорія музики, музикознавство
Музичне мистецтво естради