Меню Закрити

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

Освітньо-кваліфікаційні рівні

І рівень
“МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ” (на базі коледжу Академії)

ІІ рівень
“БАКАЛАВР” (на базі КМАМ)

IV рівень
“МАГІСТР” (на базі КМАМ)

Навчальний процес складається з наступних циклів дисциплін:

І. Цикл соціально-гуманітарних дисциплін (10-14 навчальних предметів).

ІІ. Цикл фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін (9-12 навчальних предметів).

ІІІ. Цикл фахових дисциплін (12-18 навчальних предметів).

IV. Цикл практичної підготовки (4-7 навчальних предметів).

Контингент студентів інституту – 725 осіб (вік – 14-25 років) з країн: Україна, Китай, Молдова, Казахстан, Іран, Росія, Греція, Естонія.

Викладачі академії – це колектив висококваліфікованих музикантів-фахівців, серед яких 40 докторів та кандидатів мистецтвознавства, 38 народних і заслужених артистів України, 19 заслужених діячів мистецтв та заслужених працівників культури України; в академії працюють лауреати міжнародних та національних конкурсів, відомі виконавці, науковці, педагоги-методисти.

Педагогічний колектив академії має визначні творчі досягнення – за останні 10 років студенти і творчі колективи академії отримали понад 500 перемог на міжнародних, національних, регіональних конкурсах, фестивалях, наукових конференціях.

В академії здійснюється наукове видання “Київське музикознавство”. На сьогоднішній день КМАМ ім. Р.М.Глієра випустив 33 наукові збірки, що включають як праці провідних мистецтвознавців України, Росії, Німеччини, так і статті молодих музикознавців – студентів та аспірантів.

В період 2007-2010 років академією налагоджені міцні та різнобічні міжнародні зв’язки: угоди про співробітництво з 10 вищими навчальними закладами Польщі, Туреччини, Ірану, Німеччини, Сирії, Китаю, проведення на базі академії майстер-класів провідних фахівців з США, Росії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Ізраїлю, Фінляндії, Ізраїлю, спільні культурно-просвітницькі проекти з громадськими організаціями, мистецькими установами, посольствами 11 країн світу.