Меню Закрити

ХХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці»

Шановні колеги, дорогі друзі!
📣 Раді повідомити, що ХХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці» відбудеться з 2️⃣9️⃣ до 3️⃣1️⃣ березня 2024 року на базі КМАМ імені Р. М. Глієра в онлайн-форматі (з використанням платформи Zoom). 💻
✍️ «Молоді музикознавці» увійшли до офіційного Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2024 році (http://tinyurl.com/yck2hv2a).
🤝 До участі запрошуються студенти, аспіранти та здобувачі мистецьких закладів вищої освіти всіх рівнів!
➡️ Для участі у конференції необхідно не пізніше 2️⃣5️⃣ лютого 2024 року надіслати заявку (текст тез в електронному вигляді) на електронну пошту kyivmusicology@glieracademy.org (у темі листа зазначити прізвище учасника) та до 15 березня 2024 року підтвердити участь у конференції електронним листом.
📜 Тези максимальним обсягом до 6 тис. знаків із пробілами необхідно надіслати у форматі Microsoft Word (.doc або .docx). Із детальними вимогами до оформлення можна ознайомитися у доданому до допису зображенні.
📧 За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.: +38(050)4575343, +38(067)0107195; електронна пошта: kyivmusicology@glieracademy.org.