العربية简体中文繁體中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItaliano日本語PortuguêsEspañolУкраїнська
Меню Закрити

Розпочалися Атестаційні (Державні) іспити

Сьогодні, 29 травня 2020р. у КМАМ ім. Р. М. Глієра розпочалися Атестаційні (Державні) іспити📢.
Відбулися перші онлайн-іспити з «Педагогічної майстерності». Сьогодні мужній крок зробили студенти коледжу спеціалізації «Фортепіано» 🎹 під керівництвом викладачів Ірини Василівни Вавринчук, Юліани Вікторівни Яблонської, завідувачки фортепіанним відділом Лідії Миколаївни Ковтюх. Голова комісії – професор Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського Наталія Віталіївна Гриднєва зазначила, що вона вражена результативністю системи виховання майбутніх викладачів😯. Для того, щоб це сталося, викладачі і студенти не тільки опанували онлайн-технології 📱🖥️ 📼. Вони напружено працювали, щоб довести свої можливості, продемонструвати кваліфікацію у дистанційному форматі😷.
Саме представники творчих професій потерпають і ризикують не тільки здоров´ям. Ми ризикуємо втратити мистецтво, як сферу безпосереднього спілкування, живого почуття, сферу формування духовності.
🎶Артист не може чекати, бо зупинка творчої діяльності дорівнює професійній загибелі. Саму тому ми вітаємо юних митців КМАМ ім. Р. М. Глієра, шановних колег, та бажаємо здоров´я й успіхів у місії збереження мистецтва!!!!