Меню Закрити

Онлайн-концерт проєкту “Музичні перехрестя”

24 січня 2024 року у Литві, у концертній залі Каунаської консерваторії ім. Ю. Груодіса відбувся перший онлайн-концерт проєкту “Музичні перехрестя”, де прозвучали зразки фортепіанної музики литовських композиторів у виконанні студентів та викладачів фортепіанного відділу КМАМ ім. Р. М. Глієра. Цей проєкт став початком творчого зв’язку Каунаської консерваторії та КМАМ.
Наші литовські друзі — викладачі та студенти — з повагою, цікавістю та вдячністю сприйняли виконання українських музикантів:

“Шановні колеги-викладачі та студенти Київської академії музики ім. Р. М. Глієра!
Викладачі та студенти Каунаської консерваторії імені Ю. Груодіса з великим інтересом слухали концерт. Було високо оцінено чудові виконання та інтерпретації студентами творів литовських композиторів. Нам особливо приємно, що ви зацікавилися литовською музикою та поширюєте її в Україні.
Ми пишаємося вашою силою духу та вашим прагненням досягти вершини у світі музичного мистецтва в такий нелегкий для вас і вашої Батьківщини час.”

Лайма Аксамітаускене
Керівниця фортепіанного відділу

“Я хотів би висловити своє глибоке захоплення та вдячність Ірині Степанівні Гаврилюк і фортепіанній спільноті КМАМ ім. Р. М. Глієра! Ви зробили чудову роботу, створивши унікальне зібрання литовської фортепіанної музики. Особливо я вдячний за вибір творів Юозаса Груодіса та за живі інтерпретації. Деякі з творів дуже рідко виконуються або ж ніколи не записувалися.
Бажаю й надалі плекати і зберігати традиції фортепіанної музики, які б лиха не спіткали її.
Слава Україні!”

Мотеус Базарас
Викладач-експерт фортепіанного відділу Каунаської консерваторії ім. Юозаса Груодіса