Меню Закрити

Завершальна четверта дискусіяВсеукраїнського форуму «Культура під час війни. Людський капітал» під назвою «Освіта у сфері культури»

26 червня 2024 року відбулася завершальна четверта дискусія Всеукраїнського форуму «Культура під час війни. Людський капітал» під назвою «Освіта у сфері культури».
Форум організований Міністерством культури та інформаційної політики України та громадською організацією «Інститут публічних комунікацій» за підтримки Групи Метінвест.
Модераторкою заходу стала в. о. голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольга Россошанська.
Всі учасники дискусії погодились, що нині необхідно модернізувати систему освіти, розширювати коло спеціальностей відповідно до потреб сфери культури, створювати безбарʼєрний простір для студентів і забезпечувати їм опції професійного та карʼєрного розвитку.
«Людський капітал – це головне. Немає людей – немає капіталу, немає капіталу – немає країни, тому треба боротися за кожну людину і за свою землю.
Мистецтво робить людину сильнішою, розумнішою та впевненішою у своїх думках та вчинках, тому мистецтво не можна відділяти від часу. Воно живе разом з людиною та робить її такою, якою вона стає у найбільш екстремальний період» – резюмував Олександр Злотник, ректор КМАМ імені Р. М. Глієра.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=122135828714252772&set=pcb.122135829488252772