Меню Закрити

НОВИНИ

Відбувся студентський конкурс на право гри з оркестром

7 грудня 2019 року
відбувся студентський конкурс на право гри з оркестром. У конкурсі взяли участь 29 студентів.

Щиро вдячні студентам – учасникам конкурсу:

  1. Діані Шпильовій
  2. Олександрі Архіменко
  3. Олександру Свєту
  4. Нікіті Білику
  5. Надії Стадній
  6. Катерині Зінов’євій
  7. Софії Дубій
  8. Анастасії Попович
  9. Родіону Мединському
  10. Ангеліні Ігнатенко
  11. Георгію Вешапідзе
  12. Захарію Покотилові
  13. Борису Корольову
  14. Івану Шавлаю
  15. Віталію Тунику
  16. Єлизаветі Чхартішвілі
  17. Євгену Кравчуку
  18. Стефану Булизі
  19. Соломії Качур
  20. Андрію Палярушу
  21. Яні Артемовій
  22. Олександру Подику
  23. Єлизаветі Самодід
  24. Катерині Березніковій
  25. Аліні Кіхно
  26. Дар’ї Романченко
  27. Олександру Пінчуку
  28. Хео Мунджунг
  29. Дмитру Черепову

Викладачам за підготовку студентів до конкурсу:

  1. Ярославі Некляєвій
  2. Діані Корчинській
  3. Ярославу Венгеру
  4. Вадиму Козіну
  5. Галині Авдєєвій
  6. Артему Ляховичу
  7. Мальвіні Зарудянській
  8. Світлані Боровик
  9. Орисі Баланко
  10. Катерині Мамчур
  11. Тамарі Коваль
  12. В’ячеславу Дєдковському
  13. Валерію Єременку
  14. Ростиславу Зайцеву
  15. Олександру Кочерженку
  16. Володимиру Копотю
  17. Роману Вовку
  18. Ганні Нужі
  19. Любові Почерняєвій
  20. Андрію Фесюку
  21. Андрію Павлову

Концертмейстерам:

  1.  Анні Кільчицькій
  2. Каріне Мікаєлян
  3. Надії Саковській
  4. Валерії Шульзі
  5. Євгену Логвиновському
  6. Артему Ляховичу
  7. Ганні Тараненко
  8. Людмилі Найдьоновій
  9. Ользі Березовенко
  10. Ганні Войтун
  11. Євгену Теплюку
  12. Ярославу Крижановському
  13. Уляні Таран
  14. Анні Бондаренко
  15. Євгену Дашаку
  16. Олені Щьоголєвій
  17. Катерині Шаманаурі
  18. Андрію Васіну

Щиро вдячні за організаційний супровід:

  1. Ірині Полстянкіній
  2. Анні Кільчицькій
  3. Любові Сидорченко
  4. Людмилі Федоровій
  5. Катерині Зінов’євій 

Вітаємо переможців

Перше місце

  1. Софія Дубій – студентка 3 курсу коледжу, фортепіано
  2. Георгій Вешапідзе – студент 4 курсу бакалаврату, спів академічний
  3. Віталій Туник – студент 3 курсу бакалаврату, оркестрові духові та ударні інструменти (саксофон)

Друге місце

  1. Єлизавета Чхартішвілі – студентка 1 курсу бакалаврату, оркестрові духові та ударні інструменти (гобой)
  1. Андрій Паляруш – студент 3 курсу коледжу, оркестрові духові та ударні інструменти (кларнет)

Третє місце

  1. Аліна Кіхно – студентка 3 курсу коледжу, оркестрові струнні інструменти (скрипка)
  2. Хео Мунджунг – студентка 3 курсу коледжу, оркестрові струнні інструменти (скрипка)

Четверте місце

  1. Надія Стадна – студентка 3 курсу коледжу, фортепіано

П’яте місце

  1. Ангеліна Ігнатенко – студентка 1 курсу магістратури, спів академічний
  2. Борис Корольов – студент 4 курсу бакалаврату, оркестрові духові та ударні інструменти (тромбон)
  3. Стефан Булига – студент 4 курсу коледжу, оркестрові духові та ударні інструменти (кларнет)
  4. Дмитро Черепов – студент 2 курсу коледжу, оркестрові струнні інструменти (скрипка)

Шосте місце

  1. Олександра Ахріменко – студентка 2 курсу коледжу, оркестрові струнні інструменти (арфа)