Меню Закрити

Великий ювілейний концерт Олександра Йосиповича Злотника

У Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся великий ювілейний концерт Олександра Йосиповича Злотника – ректора нашої альма-матер, композитора, народного артиста України – з нагоди його 75-річчя.

Вдячні прихильники влаштували повний аншлаг. Черга на вхід стояла від самого метро. Зала була переповнена слухачами і квітами.

На сцені звучали заслужені хіти «Музика рідного дому», «Родина», «Чуєш, мамо», «Гай, зелений гай», «Балада про фігурне катання»; познайомилися слухачі і з новими творами композитора.

Серед виконавців було чимало глієрівців, зокрема Ансамбль скрипалів ім. Леоніда Шухмана, випускник і нині викладач Академії Данило Карачевський, випускниця КМАМ і солістка Ансамблю ЗСУ Маргарита Мелешко та студентка 3 курсу коледжу Анастасія Піскарьова.

Вечір пройшов у теплій атмосфері. Слухачі ностальгували, підспівуючи пісні, які знали ще з минулого, довоєнного життя. Разом із ними виконавці вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Щемливою кульмінацією вечора стало вітання, адресоване Олександру Йосиповичу від особового складу та особисто від командира 119 окремої бригади територіальної оборони полковника Висоцького, а також вручення композиторові Прапору України від бійців ТрО.

Ще раз вітаємо ректора із величним ювілеєм та успішним концертом, що – впевнені – назавжди залишиться у пам’яті слухачів!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=882094810170186&set=pb.100051090264905.-2207520000&type=3